Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriózis után esett...

Endometriózis után esett valaki spontán teherbe?

Figyelt kérdés
A műtét után azt mondják nagy esély van a spontán terhességre. Volt köztetek olyan akinek így sikerült? Miben volt más a peteérés után? A betegség sok furcsa tünetet produkál, mi volt ami a terhességre volt jellemző?
2009. jan. 7. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen tüneteid voltak mielött kiderült a betegség? Milyen vizsgálatokat csináltak? Hogyan mütöttek?

Bocsi, hogy nem válaszoltam hanem én is kérdeztem, de nagyon érdekel ez a téma!

2009. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2 hónapja a mensim után megmaradta nagyon erős petefészek fájdalom. Már a combomba is sugárzott. Nem tudtam fájdalom csillapító nélkül dolgozni menni. Elmentem az ügyeletre ahol uh azt mondták méhen kívüli terhesség.:( Azonnal műtét. Egy másik doki is megnézett ő azt mondta ez nem az ilyet még nem látott. Egy képlet van a petefészkemben.:(

Ekkor mentem fel pestre a dokimhoz, aki mondta ez egy jó nagy csokoládéciszta. A menikor a vér visszafolyt a petefészkembe és betokozódott. Paff voltam. Másnap műtét.

Felvágtak. Kivették a petefészkem nagy részét. Utána meg felém se néztek többet.(Bazi angyot csalódtam a kórházban az orvosomban 10 év után stb).

A dokim felhívott miután hazamentem hogy a citológia endometriózist állapított meg. És ha megjön menjek be egy szurira. Mondtam személyes is beszélnék vele hiszen tele vagyok kérdéssel. 30 vagyok most akarunk pont bébit. Aztán lerázott hogy miért vannak kérdéseim.:( Mégis elmentem azt mondta így nem fogok teherbe esni kell a szurikúra, de nem mondta miért nem azt sem mondta mi a helyzet a belsőmben.

Én ezt nem mertem vállalni. Most kezdtem új munkahelyet most költ9öztem Pestre stb.

Az injekció meg megszűntetné a ciklusom jönne a klimax és nem bíztam az orvosban hogy őszinte legyek.

Felkerestem egy endokrinológust aki azt mondta nem hinné hogy nem lehet gyerekem és próbálkozzam, de a következő hónapban már menjek clostira hogy biztos legyen.

Hát most itt tartok. Volt szépen peteérésem majd egy hete. Most várom a csodát hátha. Két hét múlva meg a dokihoz megyek.


Bocs ha hosszúra sikerült.


Üdv

2009. jan. 7. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne endokrinológushoz menj hanem a meddőségibe. Budapesten a János kórházban ingyenes minden vizsgálat, és ott rendesen kontrollálják, hogy hol tartasz és segítenek. Amikor a váróban ültem sok emberrel beszélgettem, sokaknak sikerült, és sokak mesélték, hogy nagyobbnál nagyobb baromságokat követtek el az orvosok amikor kísérleteztek a nő rendbehozatalával. Ahogyan engem is majdnem tönkretettek, vagyis elvettek több mint 2 év lehetőséget tólünk. Ha most megjönne, akkor kérj beutalót oda, tudni fogják hogy segítsenek!
2009. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Juj nagyon hálás vagyok ezekért a sorokért.:) Mindenképp elmegyek ha megjön a mensim, merta dokiknak már tényleg nem hiszek. Csak rugdalnak egyik magánrendelőből a másikba, csengetem a nagy pénzt és igazából egy uh -ért is könyörögnöm kell.

Ez azért nagyon megnyugtató, hogy esetleg végre valaki mondja meg mi a fene van belül, mert eza bizonytalanság felemészt.


Köszönöm.

2009. jan. 7. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok. Nagyon szépen köszönöm az átfogó válaszod. Sajnálom ami Veled történt, remélem mihamarabb kapsz valami jó eredményt. sok sikert, szorítok Neked!!!
2009. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Neked pedig mielőbbi babát ha az a vágyad.:)

2009. jan. 8. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!