Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány évesen szültél? Utólag...

Hány évesen szültél? Utólag hogy érzed? Mindent ugyanúgy csinálnál, így volt a legjobb? Vagy inkább vártál volna/siettél volna? Most hány éves vagy?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

20 évesen szültem.

Ma 18 éves a fiam,és nagyon jó,hogy fiatal nőként már felnőtt gyermekem van..

Imádom a fiamat,de volt idő amikor azt mondtam,hogy ha újra kezdhetném,várnék a szüléssel..

De ma 38 évesen úgy vagyok vele,hogy nem bántam meg.

2010. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az elsőt 32 évesen, a 2-at 34 évesen.

Ha fiatalabb lettem volna, akkor a két gyerek között talán nagyobb korkülönbség lenne.

2010. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 28 éves és bármelyik pillanatban érkezhet a babánk. 8 éve élünk együtt a párommal, 2,5 éves házasok vagyunk. És bánom, hogy eddig vártunk. 8 év együttélés alatt teljesen berendezkedtünk a saját életünkre. Persze nem mondom, hogy a baba bármiben hátráltatna, vagy ilyesmi, de szerintem nehezebb lesz így, mintha pl. 3-5 év után vállaltunk volna gyerkőcöt. Azért is merem ezt kijelenteni, mert van két nővérem, náluk 4-4 év után érkezett a bébi. Ők 24 évesek voltak akkor. Nem mintha marha öreg lennék, de lehettem volna fiatalabb anyuka is...

2010. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20 évesen szültem az elsőt 27 évesen a másodikat.Nem csinálmám máshogy szerintem ez igy jó!
2010. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21 évesen az elsőt és 33 évesen a másodikat. Így volt jó.
2010. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia 21 éves voltam mikor az első babám született24 mikor a másik én örülök neki nagyon hogy fiatalon lettem anyuka.Jó nem tagadom volt olyan napom mikor azt mondtam hogy várhatam volna vele.De abszolut nem bánom hogy,

igy alakult!

2010. nov. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31 voltam,mikor a fiam született.utólag visszagondolva szerintem jobb lett volna hamarabb szülni bizonyos szempontból.
2010. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18 évesen az elsőt,21 évesen a másodikat....most 26 évesen majd a 3.-at! És tökéletes így minden ahogy van. Nem csináltam volna másként! :)
2010. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34 voltam, amikor az első babám született, most jön a második, 36 leszek amikor megszületik. Én nem bánom, hogy nem szültem hamarabb. Így már nem érzem úgy, hogy bármiről is lemaradnék.
2010. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25 évesen szültem a kisfiam. Most tervezzük a kistesót.26 vagyok. Semmin sem változtatnék, nálunk pont időben érkezett a Drágám :) remélem a tesó sem fpg soakt váratni magára.
2010. nov. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!