Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevit-Eurovit-Ladeevit,...

Elevit-Eurovit-Ladeevit, melyik a "legjobb" kismama vitamin?

Figyelt kérdés
köszi a véleményeket:-)
2010. nov. 11. 16:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy tavaly a Femibion volt a legkorszerűbb,de most a Ladeevit-re mondják.És az ára sem mindegy,jóval olcsóbb mint a Femibion.
2010. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én ezzel csak azt akartam,hogy minden évben van jobb terhesvitamin.Mindegyik ugyan olyan jó és korszerű,azért vannak forgalomban.
2010. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja,értem.Azt mondta az orvos,hogy azért a Ladeevitre szavaz,mert hogy van benne omega3 zsírsav,a Femibionban meg csak abban van amit a 13.héttől kell szedni.Szerinte az a jó ha minél előbb szedem az omegát,de Én szívbeteg vagyok,plusz magas vérnyomás,és ezért ajánlotta a Ladeevit-et,mert hogy "szívbarát",de ha másik vitamint választok az sem baj,de kell hozzá szednem omegát is.A Ladeevitben meg van mindkettő,ezért ő ezt ajánlja a hozzám hasonló szívproblémásoknak,meg állítólag a babának is nagyon jót tesznek ezek az omega3 zsírsavak.Ennyit mondott róla.
2010. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek!

Előző terhességem alatt(+ még 2 évig a szopcsi ideje alatt is) Elevitet szedtem,de azért kérdeztem,mert úgy tudom,ebben nincs "minden",pl.a jód. Nemsoká kistesót tervezünk és még nem tudom,maradjak e az Elevitnél(ami bevállt) vagy kisérletezzek mással (pl.a jód miatt).

még egyx köszi :-)

2010. nov. 12. 15:06
 15/17 anonim válasza:

Na akkor kicsit okosodjunk...nem az a lényag,hogy ki,mit ajánl...le kell ülni,el kell olvasni,hogy miben mi van...én megtettem...LADEEVIT!!!!!!!


Megvan benne a vitaminok mellett a 3 legfontosabb:jód,vas,omega..


és hogy kihánytad???ezt én is...


de ha este az ágyban lefekvés előtt veszed be akkor benn marad!!!!!!


sok sikert!!!!!!!(3.babás anyuka)

2011. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A kérdés nem friss, de folyamatosan nők sokasága kerül, abba a boldog állapotba, amikor ilyen és ehhez hasonl
2013. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 timeaoszvald válasza:

[link]

Azt hiszem ezzel mindenkinek segítek ki melyiket szedje,nézzétek az összetevőket..Úgy hallottam hogy ami a legfontosabb az a folsav az omega 3 és a jód..én gravidát szedek de most elfogyott viszont ha ezt a táblázatot nézem sztem maradok is annál ..

2014. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!