Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt-e valakinek amiatt...

Volt-e valakinek amiatt laparoszkópiai műtétje, hogy a tüszőket az orvos kiszúrkálja, mert vastagabb burok veszi körül és magától nem tud megrepedni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

20.33-as vagyok. Manka, tökéletesen igazad van!


A távolságokról annyit, hogy ismerek olyat, aki a nyugati határtól jár Pestre az endodokimhoz. 3-4 havonta kell kontrollra járni, kérdést lehet mélben feltenni, a doktronő visszahív!, receptet küldenek postán is. Szóval nem kivitelezhetetlen, pláne ha helyben el tudsz menni egy privát laborba cukor-inzulin terhelésre! Sajnos tudomásul kell venni, hogy tb-re ez a dolog nem megy. Lehet szidni az állami egészségügyet, de ettől nem lesz gyereked.. Sajnos az igaz, ha nem veszed kézbe a sorsod, akkor mindenki magasról tesz rá mi van veled.

A fennt említette lány már babát vár!

2010. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Manka68 ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Azt írtad az egyik kommentedben, hogy szerinted nézték a pajzsmirigyedet. Milyen értékeid vannak : TSH, T3, T4?

IR kivizsgálás kétpontos : éhomi cukor és inzulin, glükóz koktél után 2 órás cukor és inzulin.

Ha még nem voltál ilyenen, menj el. Ha messze is van, sokkal inkább megéri párszor utazni néhány órát, mint hónapokig vagy évekig várni a babára hiába, esetleg bevállalni egy elavult gyógymódot, ami vagy bejön, vagy nem.

2010. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én vagyok az első író. Nagyon köszönöm, hogy írtátok a két honlapot! Az egyikre már én is rátaláltam, pont akkor, mikor sikerült Debrecenbe dokit keríteni. Ha nem jön össze az inszem, valószínű meglátogatom őket. Amúgy a világ másik végére is elmennék egy gyerekért. Debrecen 2 órányira van, úgyhogy az még jó is. Köszi mégegyszer!


Kérdező!

Döntöttél már?? Új orvos, vagy műtét?

2010. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!