Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba vagy vesemedence...

Lehet baba vagy vesemedence gyulladás? Utolso mensim dec.19-töl 24-ig tartott, 5napos volt, holott 7napos szokott lenni,azután 8nappal késöbb 3napig barnáztam..

Figyelt kérdés
Utána pár nappal késöbb fehér folyásom volt 4napig csütörtökre nem várom de mára abbamaradt a fehér folyás közbe is fájt derekam meg petefészkem szurkált de ma eléggé fájtak mozogni is alig birtam vmikor:Smi lehet?a szellentés és a nagy wc is eléggé nehezen megy
2009. jan. 13. 19:47
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
tudom mamár nemis fájt csak néha szuri hasamba meg kicsit derekam meg cimim fájt ma kicsit:(ha nemjönmeg holnap délután vezsek tesztet és péntek reggel tesztelek:)
2009. jan. 14. 22:54
 12/28 anonim ***** válasza:
Okés, pénteken délelőtt várom az eredményt, amihez nagyon szorítok majd, hogy = legyen :)
2009. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Távol álljon tőlem hogy megijesszelek, és szívből kívánom a babát.

De ha netán(ne jöjjön), de megjön és még mindig fáj a petefészked és a veséd ennyire mindenképp menj el orvoshoz és csináltass egy uh-ot.

Nálam pont ez volt 3 hónapja és a mensi után sem múlt el. Egy szép nagy csokicisztát műtöttek ki belőlem és kiderült endometriózisom van. Nekem előtte egy évig nem jött a baba valószínű emiatt. Most ismét a babát várom(bár azt hiszem holnap mensizni fogok).

A lényeg, de tényleg, ha nem múlnak a tünetek és volt mensid is mindenképp intézkedj nehogy baj legyen.


Egyébként nagyon nagyon szorítok. Csak azért írtam hogy ilyen is van nem azért hogy megijedj.


Sok sikert

2009. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
nem jöttmeg de márnemfáj a petefészkem meg a vesém ma görcsöltem néha mintha megjött volna de ezen kivül semmi meg kicsi fehér folyás,holnap reggel tesztelek,de félek a csalódástol:(
2009. jan. 15. 16:18
 15/28 A kérdező kommentje:
elszámoltam a napokat csak holnap kell megjönnie:(:(:(:(:(:(
2009. jan. 15. 16:28
 16/28 A kérdező kommentje:
5nap fehér folyásom votl ugye lehet cska mensit jelezte:S:S:(:(
2009. jan. 15. 19:47
 17/28 A kérdező kommentje:
nemjöttmeg de a teszt negativ:(
2009. jan. 16. 06:24
 18/28 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél! A remény még él! :) Én még mindig nagyon szorítok neked! Úgyhogy ne add fel! Pár nap múlva tesztelj újra! Puszi
2009. jan. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
oksi:(kicsit elkvayok már keseredve:(majd irok
2009. jan. 16. 15:12
 20/28 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok! Ne keseredj! HOlnap én is teszelek! Nem szabad feladnod a reményt! Pár nap múlva tesztelj! Ha negatív és most nincs baba, jövő hónapban bevetsz valami új taktikát és akkor majd sikerül! Írj! Puszi
2009. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!