Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap teszteltem két pozitíva...

Tegnap teszteltem két pozitívat, a main viszont alig látható a csík. Mi történhetett? Ennyit számíthat a vizelet koncentrációja?

Figyelt kérdés

Tegnapi első vizeletből halvány pozitív lett (egy 25-ös One Step), aztán pár órával később is egy Gebriel.

Ma reggel viszont nagyon halvány lett a tesztem, sőt később sztem negatív a második. A tegnapi teszteken még mindig látszanak a csíkok, szóval nem csak odaképzeltük:).

Számíthat az, hogy az elsőnél nem ittam se este, se éjszaka, tegnap este viszont sokat ittam, meg hajnalban is felkeltem inni, szóval jóval hígabb lehetett a vizeletem. Ugye van baba? Nagyon félek, hogy elmegy:(.


2010. nov. 27. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért csináltál 3 tesztet 2 nap alatt? :S

Különben a reggeli első vizeletben legtöbb a HCG akkor is ha nem ittál éjszaka

2010. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
remélem nem megy és baba van a dolgoban. Viszont jobb tudni hogy ciszta is okozhat pozi tesztet.
2010. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azért mert volt egy vetélésem, és a progeszteron szedése miatt fontos tudnom, hogy tuti terhes vagyok-e. Hétvégén meg nem néznek HCG-t laborban:S.

A tegnapi tesztek miatt elkezdtem a progit, a dokim javaslatára, de nem tudom mit higgyek, mert ezek a mai eredmények nagyon elkeserítettek:(.

2010. nov. 27. 14:49
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos tudom, hogy ciszta is lehet:(. De abba kapaszkodom, hogy pár napja 9,1-es volt a HCG-m vérből, tegnap meg mutatott a 25-ös teszt is HCG-t, tehát gondolom emelkedik, ami viszont jó jel, nem?

Ahőm amúgy fent van (37,3 körül) és szúr a cicim is időnként. Abszolút nem tudom, mit higgyek:(.

2010. nov. 27. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha igy áll a helyzet akkor próbálj megnyugodni szedd a gyógyszer továbbra is és nagy nagy türelemmel várjál két napot! Utána ha nincsen semmi tesztelj.

Megirod majd hogyan alakultak a dolgok? Drukkolok!!!

2010. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja és a hő meg a ciciszurás biztató;-))
2010. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A reggeli vizelet a legjobb.Igen nagyon sokat számít a koncentrációja.
2010. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. Nem fogom kibírni, holnap reggel tesztelek egyet, de addig nem iszom:P:D:D:D. Neem, csak viccelek, de tényleg este már igyekszem nem inni.
2010. nov. 27. 15:05
 9/11 anonim ***** válasza:

nyugi terhes vagy te :) én érzeeeem! reggel pozitív lesz!


2 kisfiú anyuja


azért majd jelentkezzél :)

2010. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NA MI LETT???ÍRJ.
2010. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!