Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem. Ha valaki terhesség...

Nem értem. Ha valaki terhességet tervez, miért nem néz utána alapvető szinten a biológiának?

Figyelt kérdés

Miért kell olyanokat kérdezni, hogy:

"nemvárt mensi előtt 3 héttel fáj a mellem, lehetek.e terhes?"

"megjött és negatív a teszt, lehetek-e terhes?"

"egy petefészekkel lehetek-e terhes?"

És társai.


2010. dec. 2. 18:47
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Nekem is volt olyan, h bíztatást kerestem, de akkor a szokásos kérdés helyett azt írtam, hogy "szorítsatok nekem a következő ciklusban" vagy hogy "jött-e össze vkinek így meg így a baba" és nagyon kedves válaszokat kaptam.

Nem akarok senkit bántani, de egy ilyen fontos dolog előtt nem árt utánanézni ALAP dolgoknak.

Egyszerűbb úgy nézni a tüneteket is, h tudod, hány petefészked van és kb. hol kell, h szúrjon.

2010. dec. 2. 19:09
 12/39 anonim ***** válasza:

gyereket nem a fejünkkel csinálunk :)

megy az tudatlanul is!

Jó, hogy te pontosan meg tudod fogalmazni az érzéseidet, de sokan ezzel nem állnak még így.Szorítja a szívüket egy kérdés, és nem a géptől szeretnének választ, hanem élő emberektől.

2010. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Egyébként a barátnőm anyukája végig "menstruált" . A szülésig. Most te azt honnan tudod, hogy az a vérzés menstruáció-e vagy sem?

A kolléganőm meg úgy szült, hogy nem volt behatolás. Szóval van joga a fura kérdéseknek is. A fogantatás nem egyszerűen 1x1.

2010. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem a fejünkkel, nagyon fontos a bíztatás, a beszélgetés, az együtt izgulás, minden, pont ez mondom én is :)
2010. dec. 2. 19:15
 15/39 anonim ***** válasza:
én pl. voltam nőorvosnál, és egyszerűen nem találta meg a petefészkemet az ultrahanggal. Sehol.Nyomát sem. Holott két gyerekem van.
2010. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Igen, de ezek 1 alatti %-ban fordulnak elő és azért túlzás lenne minden menstruáló nőben feleslegesen kelteni a reményt, h ő az a 1oo.ooo-ből 1..
2010. dec. 2. 19:17
 17/39 anonim ***** válasza:
Látod, te tudtál mindent, elvileg terhesnek kellett volna lenned, mégsem akkor estél teherbe. Ez nem matematika, és nem tudomány.Csak vágy.
2010. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
19:16 fura, de jó :) Szóval akkor minden bizonnyal van petefészked.
2010. dec. 2. 19:18
 19/39 anonim ***** válasza:
úgy hiszem :) 19:16
2010. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Tudomány ÉS vágy. Egyik nem megy a másik nélkül.
2010. dec. 2. 19:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!