Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem. Ha valaki terhesség...

Nem értem. Ha valaki terhességet tervez, miért nem néz utána alapvető szinten a biológiának?

Figyelt kérdés

Miért kell olyanokat kérdezni, hogy:

"nemvárt mensi előtt 3 héttel fáj a mellem, lehetek.e terhes?"

"megjött és negatív a teszt, lehetek-e terhes?"

"egy petefészekkel lehetek-e terhes?"

És társai.


2010. dec. 2. 18:47
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
29
2010. dec. 3. 09:36
 32/39 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam feleslegesen reményt kelteni senkiben, de ha van még esély, akkor nem is töröm le. Ha kérdezi,hogy barnázik, a hője is leesett, nega a teszt, de attól még lehet-e terhes, leírom,hogy szerintem nem. De volt olyan is, ahol nem volt egyértelmű, őt biztattam.

Az emberek tényleg azért jönnek ide,hogy biztatást kapjanak. Más kérdés,hogy én egy ilyen "hibából" tanulnék.! Tehát, ha mindenki azt írná,hogy a tüneteim szerint tuti terhes vagyok és mégis megjön, akkor a következő hónapban már biztos nem kérdezgetnék. Egyébként én nem szeretem,hogy miért ódzkodnak a teszttől. Olyan sokan nem értik meg,hogy hiába vannak hasonló tünetei, mint egy babásnak, mivel nem vagyunk egyformák, ezer módon reagálhat a szervezet. El kell menni, venni kell teszteket és meg kell csinálni!

2010. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
51%
En meg uzenem a kerdezonek,hogy szerinted akkor most te nem rinyalsz?te is ugyanugy nyafogsz hogy jaj de miert nem neznek utana a biologianak?hat mert nem olyan ko szivu banyak mint te,hogy el rontod masok kedvet azzal hogy panaszkodsz hogy jjjjjjjjjjjjaaajjjjjjjjjj de miert?hat ha nem tetszik ne valaszolj!!!te meg orulj neki hogy ilyen hiperokos vagy dragam!!!!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Na ne csináljátok már! Tényleg vannak idióta kérdések! Nézzetek már körül! A kérdező nem azt mondja,hogy minden kérdés ostoba,csak azt,hogy egy részük értelmetlen. Jogos,mert tényleg vannak baromságok,amire persze nem muszáj reagálni. A fennt említett kérdések közzül melyik az értelmes? Erre választ várnék! -önismeret, biológiai ismeret... híján vannak az emberek.sajnos.
2010. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

de azért kérdezik.Azt szeretnék hallani, hogy velük is megeshet a csoda. És ez igaz. Mi meg ingyenér' le tudjuk írni. Miért ne tennénk? Ennek semmi köze abiológiai ismeretekhez. Azért kérdezi, mert azt szeretné hallani, hoyg "nem valószínű, de van egy ici-pici lehetőség" És itt meg is kapja ezt a választ, mert erre való az internet. A valóságban szembesítik a realitással, de itt cyberileg, megkaphatja amit szeretne hallani. Nem biológiaóra. És a teherbeeséshez meg nem szükséges egyáltalán semmiféle ismeret.Sót. Én úgy veszem észre, könnyebben megy a tudatlannak, nem :)

Ha terhességet tervezek,akkor a kiságynak meg a gyednek nézek utána, meg apának, nem a biológiakönyv után kapok.

2010. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

"amit máshol NEM MERTÉL itt MEGKÉRDEZHETED"



.

.

ez a szabályzat

2010. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

egy petefészekkel lehetek terhes? kérdésnek van értelme:


"Teherbeesés egy petefészekkel lehetséges?

Az Orvos válaszol - Dr. Szendei Katalin InforMed

Kedves Katalin! 26 éves vagyok, múlt héten kivették a bal petefészkemet, almányi méretű csokoládéciszta miatt. Az orvos nyugtatott ugyan, hogy a másik petefészkem teljesen egészséges, és át fogja venni a bal működését is, így ettől még lehet gyerekem, de még nagyon friss az élmény, és szeretnék még legalább egy bíztató véleményt hallani. Ha a jobb petefészkem egészséges, Ön szerint valóban ugyanakkora esélyem van a teherbeesésre, mint másnak? Válaszát előre is köszönöm,


Megnyugtathatom, ha a másik petefészke és méhe ép, ugyanolyan esélye van, mint bárki másnak, a teherbe esésre."

informed.hu


"Egy petefészekkel is lehet babám?

Válasz: Igen, lehet, hogy a ciszta miatt nem estél teherbe. Ha beállt a ciklus, ha van peteérés, akkor már a lehetőség adott. Egy petefészekkel is lehet babád, ha az az egy normálisan működik."

kismamablog.hu


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__48915..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

21:49 Nem értem a válaszod. Erre a kérdésre egyértelműen igen a válasz, ezért írtam ki én is példának.


Aki meg rajtam gúnyolódik (gerinctelen módon), elárulom, hogy egy bizonyos betegséggel a tudósnak és a tudatlannak is lehetetlen teherbeesni orvosi segítség nélkül.

2010. dec. 6. 11:31
 39/39 anonim ***** válasza:

"Az orvos nyugtatott ugyan, hogy a másik petefészkem teljesen egészséges, és át fogja venni a bal működését is, így ettől még lehet gyerekem, de még nagyon friss az élmény, és szeretnék még legalább egy bíztató véleményt hallani."



" de még nagyon friss az élmény, és szeretnék még legalább egy bíztató véleményt hallani."


ezért.


senki sem gúnyolódott rajtad szerintem, én nem vettem észre.

2010. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!