Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem. Ha valaki terhesség...

Nem értem. Ha valaki terhességet tervez, miért nem néz utána alapvető szinten a biológiának?

Figyelt kérdés

Miért kell olyanokat kérdezni, hogy:

"nemvárt mensi előtt 3 héttel fáj a mellem, lehetek.e terhes?"

"megjött és negatív a teszt, lehetek-e terhes?"

"egy petefészekkel lehetek-e terhes?"

És társai.


2010. dec. 2. 18:47
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
47%
nem mindenki olyan tudatos, mint Te. A műveltségünk, és a képességeink különbözőek. De a vágyaink egyformák. Vágy a reményre, a hitre, szeretetre. Ebben egyformák vagyunk. Meg a gyerek után..
2010. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

jó kérdés. De szerintem mindössze azért, mert a környezetüknek már nem tehetik fel, mivel az anyja férje barátnője aznap már huszonnyolcadszor mondta el, hogy NEM.

De hátha..

2010. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
azert mert vannak tanulatlan ostoba emberek is es ez az oldal kedvez nekik mert itt aztan feltehetik az idiota kerdeseiket...itt nem csak alapveto biologiarol van szo hanem egy kis onismeretrol is...mindenkinek ismernie kell a sajat testet ha akar gyereket ha nem...ha meg akar akkor foleg tudnia kell alapveto dolgokat a teherbeesesrol vagy a terhessegrol. a valaszom nem csak erre a kerdescsoportra tarozik hanem ugy altalaban a nev nelkuli forumokra
2010. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Te is találkoztál ezzel a kérdéssel? Kismami lehetek? És ha igen szerintetek hány hetes a terhességem?

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés - Teherbeesés

2010. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Bocs,nem tom hogy lehet linkelni,vagy mi,de keress rá,garantáltan dobsz egy hátast!
2010. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy utánaolvas, de valami megerősítés, bátorítás, vagy akármicsoda kellhet neki. Hidd el vannak még csodák!!! Egy ismerősömnek kivették mindkét petevezetőjét, nem akarta vállalni, de az életével játszott. Nah egy szó, mint száz NAGY BIOLÓGIA AZT MONDTA NEM LEHET GYEREKE ÍGY, és láss csodát természetes úton fogant! Na bummm! Az orvosok se akarták elhinni.
2010. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

- van akinek több hónapig megjön a menzesze, mégis terhes

- barátnőm még az 5. héten is negatívat tesztelt, mégis baba volt

- egy petefészekkel is lehetséges a terhesség, nem egy ilyen eset van,

- a méhen kívüli terhesség egyik jele, hogy nem duplázódik meg a HCG hormon szintje 2 naponta, így előfordulhat hogy egy méhen kívüli terhességnél negatív a teszt olyankor, amikor rendes terhességnél már pozitív lenne

ha zavarnak az ilyen kérdések, ne olvasd el és kész

2010. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
76%

Nem azért, de én meg az ilyen bunkó embereket nem értem mint pl. te!

Miért zavar az téged ha valaki kérdést tesz fel?...

Nem vagy köteles elolvasni, válaszolni meg abszolút nem is kell...

De másokat gányolni, és mások lelkébe gyalogolni, hogy magadnak bizonyítsd "hüüüüü de képzett és okos vagyok" szerintem egy fokkal sem jobb dolog, mint - számodra- butákat kérdezni!

Nem az a ciki ha valaki kérdez, hanem az valaki játsza az okos tojást...


Sokaknak fáj a lelke mert nagyon vágynak egy gyermekre és sokan vannak akik mások véleményére és történeteire kiváncsiak amik igen sokszor megcáfolják a tankönyvben írtakat.

Én magam vagyok a legjobb példa erre: anyukámnak anno. vizeletböl és vérböl is negatív volt a tesztje...az orvos csak rázta a fejét és mondta neki hogy, nem hiszi el hogy ilyen van...a tesztek szerint anyu nem volt terhes, az orvos meg ott nézegetett engem az ultrahangon...

Szóval azért mert valaki fejböl vágja biológia könyvet még nem jelenti azt hogy mindent tud magáról és a terhességröl is...

2010. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

De hát én nem azt mondtam, hogy nem lehetnek csodával határos esetek, de itt mindenki azt hiszi, h ő lesz a csoda.

Ha kiírja, hogy megjött és nega a teszt, akkor nyilván O,OOOOOO1%-ban lehet terhes, de erre épeszű ember nem írja oda, hogy igen, reménykedj, mert baba lesz!! Ugyanez: petevezető nélkül is lett már valaki terhes, de ha nem lenne petevezetőm, én nem várnék a csodára, hanem orvoshoz fordulnék, h segítsen, és nem itt kérdezném, h petevezető nélkül is lehetek-e terhes.

És nem elég a vágy, ahogy itt valaki írta, a saját testével valamennyire tisztában kell lennie egy felnőtt nőnek, aki az anyaságra készül, pláne.

2010. dec. 3. 09:32
 30/39 A kérdező kommentje:

9:39 Ha nem tudsz különbséget tenni aközött, hogy valaki tisztában van azzal, hogy a ciklusa mely napjain termékeny és hogy hol van a petefészke, vagy hogy henceg a hatalmas tudásával, akkor igazából nem sok mindent tudok neked írni..

Csodák meg nyilván vannak, de nem lehet rájuk építeni és váratlanul történnek az emberrel tipikusan, nem menetrendszerűen.

2010. dec. 3. 09:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!