Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljam meg a tesztet?

Mikor csináljam meg a tesztet?

Figyelt kérdés

Jövőhéten szeretném de hét elején, vagy végén?

November 15.-én volt meg utoljára. Együttlét 7-12-13-15, és tegnap. Most van peteérésem de tegnap tudunk együtt lenni, ma már nem tudunk, és holnap sem. Két napja a peteérés miatt fájtak a melleim, tegnap éjjel a mellemben a bimbó körül szűródást éreztem. Nagyon furcsa volt, és első ilyen amit tapasztaltam. Reggeli hőm 37,2 volt.

15-16.-ára nem várnám. Segitenétek abban, hogy azt tudom hogy aktus után 12 nappal elvileg már mutatna valamit a teszt. De honnan tudjam hogy ezt a 10 napot mikortól számoljam? Melyik együttléttől? Szerintetek?

Néha szúrkálást, és nyomást érzek alul a hasamban.


2010. dec. 3. 11:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

De jó, akkor Ti is fiatal szülők lesztek :D

Én is 24 voltam, mikor tavaly szültem a lánykámat. Szerencsére sikerült kiskaput találni /mert nem voltam bejelentve a munkahelyemen/ és a Gyedemből vígan el lehet élni. Van ismerősöd, aki magánvállalkozó és tudna Neked segíteni? Mert akkor leírom, hogy ezt hogyan tudnád Te is eljátszani / a GYED-em 77ezer, a családi 12 ezer, így egy hónapban kb 90 ezret kapok. Ha érdekel írj és segítek :)


Amúgy hova valósiak vagytok? Mi Pápa mellettiek. :)

Remélem összejön Nektek is :)

2010. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Nagyon messze vagy tőlünk. Mi Debrecen :)

Hát nem akarok még ilyenről beszélni, csak ha már biztos az eredmény. És akkor lehet igénybe venném a segitségedet. De addig nem akarok előre szaladni. És nektek az első leányzó egyből sikerült?

2010. dec. 3. 13:32
 13/33 anonim ***** válasza:

Persze, még nekünk se biztos. De olyan jó Róla beszélni :)


Igen, hála az égnek elsőre összejött :) Minden probléma nélkül leéltük azt a gyönyörű 9 hónapot, a szülés is nagyon szép élményként maradt meg bennünk /apás szülés volt természetesen :) /, és a kiscsaj egy csoda. Mindenkinek ilyen gyereket kívánok. 2 hetes kora óta végig alussza az éjszakát, most már van, hogy 13 órát egy huzamban-tiszta anyja :D

Tuti a kistesó majd az ellentétje lesz, de nem bánom. Mindent megér :)


Ha szükséged lesz a segítségre, szólj nyugodtan :) Vagy bármi kérdésed lenne.


Amúgy külön laktok a pároddal? Az azért nagyon nagy segítség, ha a családból megöröklitek a kis holmikat- mi is így voltunk :)


Amúgy lehet rosszul olvastam amit írtál. Azt írtad, 15-én volt meg utoljára. De ugye a mentruáció első napja a 15-e? Mert onnét kell számolni :) Ha 15-én jött meg, akkor viszont 12-én "kellene" most decemberbe. Tehát ha jól számoltam, akkor a jövő vasárnap mehet a teszt :) Ha...

2010. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

:) tényleg jó olvasni. 14.-én jött meg és 15.e volt az utolsó nap. most két naos volt. a ciklus.hu 17-re irta a következő mensit. hát nem tudom. szerinted 13.-án ha tesztelek? te melyik tesztet ajánlod? hát tuti lesznek kérdéseim. és jó lenne ha mindkettőnknek sikerülne :D

Nem lakunk külön. Egyenlőre szüleimnél lakunk, most nézegetjük a házakat...

2010. dec. 3. 13:47
 15/33 anonim ***** válasza:

Én a Lilly tesztet ajánlom / pár nappal azelőtt kimutatta, hogy meg kellett volna jönnie :)

Azt hiszem az egyik legolcsóbb, viszont az egyik legjobb is.


Ha költöztök, akkor sok sikert kívánok :) Én /tapasztalatból mondom/ az első időkben maradnék a szülőkkel. rengeteget tudnak segíteni. Néha bosszantóak is tudnak lenni, de hát ki nem...


Valószínű előbb is kimutatja majd a teszt ilyen rövid ciklusnál.

Egyezzünk meg, hogy én most vasárnap tesztelek pozitívat, Te meg jövő vasárnap, jó? :D


Na, most mennem kell. Felébredt a kis mormota :)


Ha előbb nem, akkor vasárnap írok még!

Addig is pihengess és szedd a vitaminokat! :)


/drukk-drukk-drukk :D/


Szia!

2010. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

rendben. várni fogom a válaszodat. És ugy legyen, mindketten pozi tesztet kapjunk :):) Sok sikert neked, szoritok.


Ahogy látom a helyzetet ez nem fog könnyen menni az elköltözés, szeretnék addig maradni amig a kicsi nem erősödik meg. :D Na megyek én is. Aztán majd jelentkezz!!


Szia :)

2010. dec. 3. 13:58
 17/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem elvileg ma kellett volna megjönnie. Hasra ütésre írtam a vasárnapi tesztelést, de nem bírom ki :)

Holnap reggel tesztelek!

Drukkolj! :)

2010. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Sziaaaaa! :)


Ma reggel kettővel is teszteltünk, halovány a drága de a fene ott egye :)

Még holnap is csinálunk egyet és akkor kürtöljük világgá / ott azért már erősebb lesz a csík remélhetőleg :)


Tádááám:

[link]

[link]



Drukkolok ám Nektek is! :)

2010. dec. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
gratulálok neked. de jó, nagyon örülök. GRATULA :D
2010. dec. 5. 13:17
 20/33 anonim ***** válasza:

Köszi, köszi :D


Én meg Nektek drukkolok :)

Figyelni fogom az oldalt, hogy mikor írsz :)

Most arra nagyon vigyázzál, hogy fel ne fázz! És a fertőzések elkerülése végett inkább zuhanyozz, na meg persze a vitamin. A többi már a természeten múlik :)


Megy a drukk Nektek és kérek értesítést, amint megtudsz valamit :D

2010. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!