Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljam meg a tesztet?

Mikor csináljam meg a tesztet?

Figyelt kérdés

Jövőhéten szeretném de hét elején, vagy végén?

November 15.-én volt meg utoljára. Együttlét 7-12-13-15, és tegnap. Most van peteérésem de tegnap tudunk együtt lenni, ma már nem tudunk, és holnap sem. Két napja a peteérés miatt fájtak a melleim, tegnap éjjel a mellemben a bimbó körül szűródást éreztem. Nagyon furcsa volt, és első ilyen amit tapasztaltam. Reggeli hőm 37,2 volt.

15-16.-ára nem várnám. Segitenétek abban, hogy azt tudom hogy aktus után 12 nappal elvileg már mutatna valamit a teszt. De honnan tudjam hogy ezt a 10 napot mikortól számoljam? Melyik együttléttől? Szerintetek?

Néha szúrkálást, és nyomást érzek alul a hasamban.


2010. dec. 3. 11:31
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy drukkoltok :) a folyásom elmúlt, és tiszta lett, viszketés is csak minimálisan van. Érzel valami tünetet? Szúrkálást, megjön érzést? Szép napot nektek :)

A fürdés tetszett ahogy leirtad :) és a nővérke hogy fogadta hogy jön a tesó?

2010. dec. 7. 14:02
 32/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerencsére teljesen tünetmentes vagyok /eddig/.


A "nagylány" szerencsére még nem beszél, de amikor megkérdeztem, hogy szeretne-e kis tesót, majd azt, hogy örül-e neki, bőszen bólogatott :)


Utánaszámoltam, január elején megyek majd dokihoz. Addig pihenés ezerrel :)


Akkor Veled minden okés? Már semmi gond nincs "odalent"? :)


Ha gondolod, írhatsz nyugodtan privát üzenetet is, az rögtön az e-mail címemre jön és tudok rá válaszolni :)


Most megyek pencizni!

Jó éjt Nektek is!

2010. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Irtam privit :)
2010. dec. 8. 09:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!