Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljam meg a tesztet?

Mikor csináljam meg a tesztet?

Figyelt kérdés

Jövőhéten szeretném de hét elején, vagy végén?

November 15.-én volt meg utoljára. Együttlét 7-12-13-15, és tegnap. Most van peteérésem de tegnap tudunk együtt lenni, ma már nem tudunk, és holnap sem. Két napja a peteérés miatt fájtak a melleim, tegnap éjjel a mellemben a bimbó körül szűródást éreztem. Nagyon furcsa volt, és első ilyen amit tapasztaltam. Reggeli hőm 37,2 volt.

15-16.-ára nem várnám. Segitenétek abban, hogy azt tudom hogy aktus után 12 nappal elvileg már mutatna valamit a teszt. De honnan tudjam hogy ezt a 10 napot mikortól számoljam? Melyik együttléttől? Szerintetek?

Néha szúrkálást, és nyomást érzek alul a hasamban.


2010. dec. 3. 11:31
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
igérem amint meg van az eredmény, irni fogok. De most valami nem stimmel, félek hogy valamit elkaptam mert a hüvelyemnél viszket, és a folyásom se az igazi. félek, de majd irok ha van valami. szorits hogy ha babás lettem, ne legyen pobléma. :S :(
2010. dec. 5. 16:41
 22/33 A kérdező kommentje:
nem járok sehova, zuhanyzom mindig. együttlét is tusolás után van. sehova nem járok és még is elkaptam valamit. nem dolgozom,itthon vagyok, és még is...
2010. dec. 5. 16:42
 23/33 anonim ***** válasza:

:D


Akkor kezet foghatunk. Nekem is kb egy hete kezdődött, rohadtul idegesített a viszketés. Belülről szépen haladt kifelé, mára már alig érzem. Volt, hogy egy nap 2-3x kellett lezuhanyoznom, mert annyira idegesített.


Folyásom nekem is végig volt /ami nem szokott lenni/, sűrű volt, kicsit talán sárgás is.

De végül mégis lett baba :)


Remélem Nektek is így indul :D

2010. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
de komoly. remélem én is igy végzem hogy babás leszek. annyira örülök nektek :D alig várom tesztelhessek. majd jelentkezem. puszi :D
2010. dec. 5. 18:18
 25/33 A kérdező kommentje:
te használtál rá valamit?
2010. dec. 5. 18:18
 26/33 anonim ***** válasza:

Én semmit nem használtam. Simán vízzel és intim lemosóval mostam. Nekem pár nap alatt / lehet egy hét is volt/ elmúlt. De addig azt hittem megőrülök :D


Ha nyugtalan vagy emiatt, akkor inkább menj el dokihoz, nehogy valami komolyabb fertőzés legyen /igaz, ahogy Te is írtad, ki se mozdultál, így elég kevés rá az esély.


Baromi hosszú lesz ez az egy hét, mi? :D

2010. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok, nem akarok beledumálni a kis párbeszédetekbe :)

De amikor terhes lettem, akkor nekem is ugyanígy kezdődött.

Mármint hogy viszkettem, meg sárgásan folytam.

Ez azért van, mert az immunrendszer ilyenkor lazít magán, hogy ki ne dobja a szervezet a kis "betoldakodót" és emiatt bazi könnyen fertőződik az ember. Nem kell hozzá semmi extra és mégis elkapja bármi miatt.

Úgyhogy én drukkolok neked kedves kérdező, hogy nálad is baba legyen!!

Neked pedig, kitartó válaszoló, gratulálok! :))

Vigyázzatok magatokra!!

2010. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Köszi, hogy leírtad :) De jó lenne, ha a kérdezőnek is összejönne :)

Nekem már volt egy terhességem, ott ilyet nem tapasztaltam, ezért furcsálltam.


Juj, de várom, hogy mi lesz a hétvégén... :D

2010. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

annyira aranyosak vagytok. Jólesik hogy irtok és biztattok:)

Tőlünk már csak a párom izgul de nagyon. Tényleg nem jártam sehol de ezek szerint igy is elkapható ez a fránya fertőzés. A viszketés már enyhült, bizom benne a folyás is elmúlik, mert nem tiszta, hanem furcsa szine van, de szagtalan. bocs csajok hogy ilyen részletesen leirtam :D

Remélem mihamarabb én is örömmel irhatom a tezst eredményét. Kicsit gyorsabban is telhetne de ki kell várni. De legkésőbb hétfőn vagy kedden tesztelek. Biztos ami biztos. Szoritsatok :):):)

kismama, hogy érzed magad? :)

2010. dec. 6. 17:25
 30/33 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szorítunk

A párom is drukkol Nektek! :D


Én hiper-szuperul érzem magam szerencsére. Az első terhességem is a lehető legjobban, minden probléma nélkül lement, remélem most is így lesz.

Ma elmentünk fürödni a legifjabbal :) Közben simiztem a pocim és beszéltem hozzá. Elmondtam, hogy az a nagy, szakállas bácsi, aki ma a nővérkéjéhez jött, Ő a Télapó, és jövőre már nem csak anya szemén keresztül láthatja, hanem akár meg is simogathatja :)

Szerencsére nem volt ellenkezés részéről :D :D :D


Én már elmondtam mindenkinek a nagy hírt. Mindenki izgatottan várta / a család, a rokonok, barátok... Tudták mindig is, hogy nagy családot szeretnénk, én meg ebben nem vagyok babonás, így vidámabbá tettem az ünnepi készülődést :)


Te hogyan tervezed majd közölni a szüleiddel/ ismerőseiddel? Nem is volt olyan könnyű, mint gondoltam. Pedig szuper családom van :)


Amúgy minimálisan nekem még mindig viszket. Egy jó tanács: ha viszket ott lent, SOHA ne mosd meg eukaliptuszos tusfürdővel :D :D :D

2010. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!