Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak karácsonyi lehendő...

Macimanó82 kérdése:

Vannak karácsonyi lehendő kismamák december 12-16 ig nem várjátok? Szurkoljunk eggyütt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 12:38
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/194 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én mára nem várom,nem rég csináltam egy Lilly tesztet és az negatív lett.De még semmi jel (hála)hogy meg fog jönni.Még azért reménykedhetek én is?ugye??Noémi
2010. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/194 A kérdező kommentje:
Sziasztok:) Pontosan csatlakozok az előttem szólohoz:) Idő van és addig amíg nem jön meg remény is van bőven:)Nekem ez már nem be produkálós tünet most jöttem rá:) Eddig tudtam mindent produkálni az elmúlt hónapokba csak hogy jobban érezem magam a tudattól:) Nah képzeljétek el. most keltem fel déli szunyiból,és délelőtt sütöttem egy kis mézeskalácsot a gyerekekkel. Na mondom éhes a pocak ébredés után meg kostolom milyen lett így kihűlve:)Hát halljátok az első falat után mint az intersziti úgy robogtam a klotyóra:) Felfordúlt a gyomrom:(Na apának se kellet több " Kincsem mond ebből nekümk is enni kell??" Azt hitte a kalács volt rossz ízű:)) De nem annyira jól sikerűlt csak nyílván az én gyomrom nem bírja a szegfűszeg és fahéj elegyét:))Úgy hogy ha csak nem valami vírust katam el ami vissza fordít mindent ami a határhoz ér szerintem ez jó jel:) Bár eggyik gyermekem nél se rókáztam:) Bocsánat de ki kellet valahogy írnom:)
2010. dec. 15. 15:45
 93/194 A kérdező kommentje:
Te jó ég ti is néztétek 58 válasz erre a kérdésre nah ijet se láttam mostanában:)) ezen az oldalon varázslat van:) Mindenki kismama lesz:) Hm.. De jó lenne:))De nagyon jó hogy ennyien össze fogunk egy célért:)És beszélünk róla:)
2010. dec. 15. 16:17
 94/194 anonim ***** válasza:
SZia kérdező,te már tuti biztos lehetsz a dolgodban:-)Ma görcsöltél?Volt még valami a hányingeren kívül? Én letettem a dologról,speckó PMS tünetem hogy pár nappal előtte egy napig fáj a fejem és epét hányok,mindig minden hónapban.Na a fejfájás már megvan,holnap meglesz a hányás is,és a mensis pattik is jönnek.NIncs mit tenni,beletörődöm.Reménykedtem,mert most olyan sok mindenkinek sikerült,de elfogadom a szomorú tényt.Ráadásul ma már nem is görcsöltem,a derekam sem fájt:-(Sok puszi minden friss kismaminak!Azért még veletek maradok!:-)B.
2010. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/194 Zzssuu ***** válasza:
B - Te mikorra nem várod? Én meg állandóan azon idegeskedek hogy miért görcsöl a hasam. Igaz nagyon szeretnék babás lenni de nagyon megijedek hogy ez talán rossz előjel. péntekre nem várom, de ezek a görcsök aggasztanak egy kicsit.
2010. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/194 anonim ***** válasza:
Szió,vasárnapra,kissé messze van:-( Szerintem a görcsölés nagyon jó jel:-)Nekem is volt tegnapig, de ma már semmi:-((Ne aggódj minden rendben lesz,amíg nincsenek konkrét mensis tüneteid,szerintem bizakodhatsz!Nemsokára már tesztelhetsz is:-)B.
2010. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/194 anonim ***** válasza:

bocs csajok, hogy nem nagyon írok, de a férjem lázas, a kicsi hiperanyás és a vizsgáimra is készülök, de olvaslak bennetek és veletek vagyok!!!!

Ez a mézeskalács dolog is nagyon jó jel! Tuti lesz a dolog hidd el!

Tényleg a gyerkeid hány évesek, ha nem titok?

Csak mert a korkülönbségen agyalok folyamatosan. Az én fiam 2,5 lenne csak amikor megszületne a tesó, ha minden szerencsésen sikerül, szerintetek nem kevés?

Sokat agyalok ezen...

Na megyek tanulni!!!:-(

Jó éjszakát mindenkinek!

Üdv: Anna

2010. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/194 A kérdező kommentje:

Sziasztok:) B. Ne add fel képzeljétek mára már alig alig görcsölgetek a melleim még érzékenyek egy kicsit. viszont az émelygés toppon van:/És alul a pocakom olyan furi mint a kisfiamnál mintha egy apró lufi nyomná belűről és néha néha bele nyílalgat:) Tegnapra nem vártam de tudom volt már ilyen 30 napra megjött. tehát nehogy nagyot zuhanjak nem élem bele magam mert tudok ám én hipohonder is leni:) amit kell be képzelek magamnakXD na szóval a kislányom nagyon korán érkezett nem tervezetten de nem akartam elrontani a sors akaratát tehát velem maradt:) Ő most 9 éves március 15-én lesz 10 a kisfiam másik apától van vele 6 éve vagyok együtt 4 éves lesz a kisfiam Április 2-án:))Szóval nagy a kor küli de nem bánom:) nagyon jól kijönnek bár én azt hittem a lányom simán legyőzi a kis méregzsákot ha arra kerűl a sor hisz 6 év van köztük:/ De mit ad isten látni kéne amikor megy a testvéri harcXDXd A kis buzgó mócsingot alig bírom le fejteni a nővéréről, Nóri meg mint a megadom magam póz fekszik alatta:)Tehát amitől tartottam hogy nagy lányom nem fog óvatosan viselkedni öcsivel befuccsó

olt:) inkább a Benit kell nézni nehogy kárt tegyen a csajszibaXD Most is kb ha igazam van és nem csal az érzésem akkor jövő Augusztusra jön a bébike és akkor már4/5 év lesz a kicsi és a bátya között:)Hm.. vicces Bátya gondolat:)) Még nem rég cici csüngő volt most meg nagyfiúsan mondja majd van egy kis öcsém,vagy kishúgom:))

holnap szerintem már tesztelhetek és reggel várlak titeket a hírrel:) remélem nem csak amolyan halovány száradási csíkocska lesz:))

2010. dec. 16. 06:57
 99/194 A kérdező kommentje:
ZSSuuu ha jól írom:)) A görcsök nagyon is kellenek:) Alapvető tünet:) igaz nagyon ijjesztő mert ugyan olyan mint a menszi görcs de valamibe csak kűlömbözik ha az ember jobban oda figyel amit nem nagyon kéne mert akkor jönnek legalábbis nálam a be képzelt tünetekXD Na de ha figyel akkor érzi hogy nem szimpla görcsök hanem nyilaló szúró érzés társul mellé:)Mind a két terhességemnél végig görcsöltem sőt a vége felé már nagyon állni se tudtam:) Tehát ha görcsöl az jó:))Te mikorra nem várod? Mert bár olvastam de olyan rossz hogy válaszolás közbe nem tudok az időpontra rá nézni:)
2010. dec. 16. 07:04
 100/194 A kérdező kommentje:
Na most olvastam vissza:)) akkor te már Vasárnap tesztelhetsz:) Mert a nagyok azt mondják 2 nap késésnél már valami halovány vagy erős csík dereng:) nagyon szurkolok mindenkinek:)) :B ha nem baj nehogy elveszítselek majd írok neked egy privát emailt:)) De csak ha nem baj?:)
2010. dec. 16. 07:07
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!