Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak karácsonyi lehendő...

Macimanó82 kérdése:

Vannak karácsonyi lehendő kismamák december 12-16 ig nem várjátok? Szurkoljunk eggyütt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 12:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/194 A kérdező kommentje:
nagyon drukkolok neked:) Atöbbiek már megint hátra kerűlt a kérdésem és eltüntek majd holnap előre rakom megint:)De ma még nem engedi a rendszer:) Minden nappal előrébb kerülönk a nagy várva várt teszt naphoz:)
2010. dec. 12. 13:34
 52/194 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Végre velem is megtörtént a csoda 10 hónap után!!! Nézzétek!

[link]

[link]

2010. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/194 anonim ***** válasza:

Bocsánat A voltam már írtam korábban is!


A

2010. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/194 A kérdező kommentje:
szia:)) ÓÓ nagyon szép pozitív:)) GRATULÁLOK!!!!!!!! Mikorra is nem vártad kedves kismama??Mert mondtad korábban írtál már:) nagyon GRATULA légy nagyon boldog kismama és Békés Boldog Karácsonyt nektek:))
2010. dec. 12. 16:01
 55/194 A kérdező kommentje:
ó megvagy neked volt fura a görbéd igaz le esett és nem magasan maradt??:)) Hát te aztán rá cáfoltál a görbékreXD nagyon szuper:))
2010. dec. 12. 16:05
 56/194 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem akinek már rég meg kellett volna jönnie, még ma sem jött meg... :-)

Viszont masszív hányingerem van, a derekam is fáj, ja és a nyálazás....

Holnap után reggel akarok tesztelni mégegyszer, hátha...

A fiamnál ilyenkor még nem nagyon voltak tüneteim, sőt folyton görcsölt a hasam, azt hittem hamarosan megjön, de nem. Szóval én már nem tudok semmit, de reménykedem...

És szurkolok nektek is, írjatok ám.

A kérdést könnyen visszakeresitek, ha a megválaszoltjaitok között keresitek

2010. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/194 anonim ***** válasza:

ja bocs még be sem mutatkoztam, Anna vagyok (utolsó)

Jó éjt!

2010. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/194 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én vagyok az,aki már az 50 valahanyadik napon van már nem is számolom!! Szombaton délután teszteltem, persze negatív lett, mikor együtt voltunk a párommal,egyszer éreztem egy szúrást és a végén volt egy pár csepp véres-barnás folyás...

Gondoltam na megkaptam a kegyelem döfést és megjön másnap!

De nem jött meg, egész este nem aludtam,annyira fáj a derekam majd le szakad!!

Most mi lesz ha még mindig nem jön meg??

Ez már nem normális ...:(

2010. dec. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/194 A kérdező kommentje:
Szia anna:) Nagyon szurkolok neked is:) Van már nagy remény nállad is hogy baba van:) Nekem tudod15-16 kéne nem jönnie és ma elkezdett nagyon szurkálni a méhem tipikus kismama téma:) Nem görcsölök ahogy szoktam előtte hanem nyilal és szúrkál:) Na de már nem sok van hátra a biztos pozitív tesztig:)
2010. dec. 13. 15:05
 60/194 A kérdező kommentje:
5.55 szia:) Hát én a helyedbe orvoshoz mennék már nagyon sok a késés hogy ne mutassa teszt egy ici picit se.holnap tesztelj egyet és ha nem mutat semmit irány a doki bá:Szurkolok nagyon:)Ja és én se mutatkoztam még be:) Theodóra vagyok:)
2010. dec. 13. 15:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!