Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak karácsonyi lehendő...

Macimanó82 kérdése:

Vannak karácsonyi lehendő kismamák december 12-16 ig nem várjátok? Szurkoljunk eggyütt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 12:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/194 anonim ***** válasza:
Hali:) Kb. két órája elkezdtem görcsölni,és a derekam is fáj,de ez múlt hónapban is így volt.Most már kíváncsi vagyok,de tényleg:) Csak szombaton tesztelek,de az még iszonyat messze van:SSS Próbálok én is pozitívan gondolkozni,úgy mint te:)))pusza
2010. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/194 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

D vagyok akinek sokáig nem jött meg!!

MA vagyok az 52.napon és ma megjött, akkora csalódottságot érzek,hogy az valami leírhatatlan!

Most egy kicsit hanyagolom a témát jövőre veszünk családi házat majd arra koncentrálok, azt csinosítgatom a páromat meglepem most egy wellnes hétvégével,és ha nem, figyelek a babára, talán akkor kopogtat!:))

Mindenkinek gratulálok!

D

2010. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/194 A kérdező kommentje:

Sajnálom nagyon:( De tudod mit egy nagyon jó dolog van amire felfigyeltem:)

Borzasztóan jól gondolkozol:)) szuper vagy :)ezt így kell csinálni:) Szerintem 10000 esélyed van rá hogy így fog össze jönni a baba:) Kívánok nagyon békés boldog ünnepeket neked és nagyon boldog Ujj évet:))

2010. dec. 14. 13:05
 74/194 A kérdező kommentje:
Na hali:) Nyugi nagy levegő be és ki.. ne izgúlj nézd a hó esését és csodálkozz el a világ szépségein:) szombatig ne is jusson eszedbe hogy most kellene jönnie oké??:))
2010. dec. 14. 13:07
 75/194 anonim ***** válasza:
Oké igyekszem megnyugodni:))) Elterelem a gondolataimat,de ma még szabin vagyok:SSS Asszem péntekig bevállalok néhány túlórát,addig is gyorsabban telnek a napok!:))) Rettenetesen félek, de pár hónap szenvedést be tudok vállalni, sok-sok év boldogságért:))Kedves előző! Tudom min mész keresztül,de fel a fejjel,2011 a ti évetek lesz:))B.
2010. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/194 anonim ***** válasza:

Sziasztok Anna vagyok!!

Köszönöm a gratulációkat, bár még igazán nem tudok örülni, mert szeretném biztosra tudni a dolgot.

Ma reggel is teszteltem egy pozitívat és most is pozi lett:-)

Szóval fel is hívtam a dokim, hogy mivan és már hétfőn mehetünk ultrahangra, remélem már látszódik a petezsák vagy valami. Tudjátok ki akarja szűrni a méhenkívülit és fel akar írni nekem sárgatesthormont, mert nekem azt kell szedni. Szóval várunk.


Nagyon sajnálom, akinek most nem jött össze de fel a fejjel csajok, minden sikerül csak hinni kell benne.

Had írjam le a történetem, hisz nekünk sem indult jól a babaprojekt annak idején, de minden jóra fordult.

Szóval:

2007-ben házasodtunk össze, egyből babát szerettünk volna, decemberben pozitívat is mutatott a teszt, de épphogy kimondtam a számon, hogy drágám pozitív a teszt, mint derült égből villámcsapás elöntött a vér, ott lennt.

Óriási darabokban véreztem, tudtam, gondoltam, hogy ez mit jelent szóval azonnal indultunk a helyi kórházba. Itt azt mondták, hogy nem látnak semmit az uh-on, de feküdjek be és majd meglátjuk. 3 napig vizsgálgattak, bíztattak, kismamának szólítottak stb. miközben folyamatosan dőlt belőlem a vér, de én reménykedtem. Az egyik nap mondták, hogy már nincs esély és hogy mindenképp kaparás lesz. Nagyon összetörtem, még mindig reménykedtem, de december 14-én zuhogó hóesésben összetört az álmom.

Az új évben igyekeztünk pozitívan gondolkozni, építkezni kezdtünk, próbáltunk más felé figyelni, de nagyon aggasztott, hogy 6 hét után sem menstruáltam. Kontrollra nem hívtak vissza, majd 3 hónap múlva (!!!!) jött egy levél (!!!!), hogy menjek vissza a kórházba, mert a kaparási szövetmintában nem találtak embrionális anyagot, így lehet még mindig méhenkívüli terhes vagyok (!!!!). Gondoltam, akkor már a temetőben lennék, de midegy, elmentem.

Alaposabban megvizsgált egy fiatal orvos (rajta kívül már mindenki megtette) és amikor a petevezetőt és petefészket megnézte vette észre, hogy tiszta cisztás a petefészkem. Mondta, hogy CPO(!!!!) szindrómám vagy mim van és hogy ez meddőséget okoz, azáért nem mensizem. Mondta, hogy ha szerencsém lesz lombikkal meg hormonokkal lehet esélyem. Kezdetnek fel is írta a clostit.

Én világvége hangulatba kerültem, gondolhatjátok, de nem hittem el a dolgot, ezért felhívtam egy ismerősömet egy budapesti kórházban és ő tanácsolta, hogy menjek el egy ottani nőgyógyászhoz.

Ő is megvizsgált, elküldött terheléses cukor vizsgálatra, elmagyarázta, hogy mi ez a betegség és hogy lehet gyógyítani. Kiderült, hogy ezért híztam meg a fogitabletta abbahagyása után, ezér voltam olyan szőrős mint egy majom és ezért nem menstruáltam. A betegség neve: PCO szindróma, és nem okoz meddőséget, legalábbis megfelelő kezelés mellett nem. Felírta a metformint és mondta, hogy diéta, sport, és az ami a babához kell (tudjátok mi  és akkor majd jelentkezzünk, de ne várjunk azonnali csodát. Hát azonnali nem is lett, de másfél hónap múlva (vetélés után bő fél évvel) pozitív lett a teszt, 5héten az ultrahang már mutatta a petezsákot, megkaptam az uthrogesztánt és minden ment a maga módján. Teljesen problémamentes terhesség után szültem meg Budapesten a fiamat két éve.

A helyi kórház közelébe sem mentem soha, ha hittem volna nekik kitudja hol tartanánk.

Így most is inkább utazunk, gatyánkat rákltjük ha kell a picire, de biztonságban vagyunk.


Köszi ha elolvastátok, csak gondoltam hátha valakinek erőtad, vagy hasonló problémával küzködik.

Aztán nagyon várom már, hogy írjatok, hogy milyen lett a teszt én nagyon szurkolok!!!!

És a többieknek is, akiknek most esetleg nem jött össze!

Üdv: Anna

2010. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/194 A kérdező kommentje:
Szia Anna:) Hát le a kalappal előtted:) Nagyon köszönjük rengetek hasonló sorsú lánynak és hölgynek adtál most tanácsot és rengeteg erőt:)Nagyon megható az élet története a bébidnek de te vagy rá az élő bizonyíték hogy igen is sikerülhet mindenkinek:) Még egyszer köszönjük szépen:)
2010. dec. 14. 16:27
 78/194 A kérdező kommentje:
ó Anna elfelejtettél válaszolni nekem:)) Mikorra nem vártad a mostani mumusodat:)) tudod a havit? márcsak azért mert a teszt ki mutatta:) Próbálunk időt saccolni a tiédből kb mi mikor lőhetjük el a tuti pozitiv teszteket:)
2010. dec. 14. 16:29
 79/194 anonim ***** válasza:

jaj nincs mit, igazán.

bocsi tényleg nem válaszoltam.

Szóval: az utolsó mensim nov. 10-én volt, de a peteérésem szerintem 28-án volt. Az előző ciklusaim alapján olyan 11-én kellett volna megjönnie.

Teszteltem kettőt is még a múlt héten, de negatívak lettek. És tegnap mutatta ki először a pozitívat.

tehát a nemvárt utáni második napon.

2010. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/194 A kérdező kommentje:
köszönöm tehát 16 kéne jönnie és 18 án tesztelhetek:))
2010. dec. 14. 16:56
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!