Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak karácsonyi lehendő...

Macimanó82 kérdése:

Vannak karácsonyi lehendő kismamák december 12-16 ig nem várjátok? Szurkoljunk eggyütt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 12:38
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/194 anonim ***** válasza:

mondjuk én biztos nem bírnám ki addig, főleg úgy, hogy már teszteltél egy halvány pozit. én vettem rossmanos 300 ft-os tesztet egy rakattal és azokat fogyasztgatom :-)

De láttam vaterán, teszveszen is 80 ft ért.

tudom, hogy kár előre tesztelni, mert csak idegesíti az embert, de én is amikor negatívat teszteltem nem keseredtem el, még a másodiknál sem, hisz a remény hal meg utoljára...:-)

de a hétvégén már neked tuti lesz, hogy mivan

2010. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/194 anonim ***** válasza:
Szia Anna,köszönöm én is hogy leírtad a történetedet,én is sok dolgon mentem már keresztül sajnos,a babagyártás alatt,soha nem gondoltam volna hogy velem is történhetnek ilyen tragédiák.Jól teszed ha egyből elmész orvoshoz,legalább tutira megnyugszol.:))Még azt szeretném kérdezni,hogy per pillanat milyen tüneteid vannak,és ha görcsölsz akkor egész nap vagy csak időnként? B.
2010. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/194 anonim ***** válasza:
100%

szia utolsó!!:-)

Úgy kezdődött, hogy nagyon hányingerem volt egész nap, meg majd leszakadt a derekam, a hányinger maradt, a másik nem.

A hasam olyan mensiszerűen görcsölget, de nem vészes, olyan ovulációs fájdalom szerűen. Aztán ami számomra a legárulkodobb volt: nem kívántam az édességet, ami nálam valami nagyon nagy dolog jele :-) ja és egyik este annyira megkívántam a franciasalit kaszinótojással, sonkatekerccsel, hogy a napi 450 km-es utazásom és 8 óra egyetem után este 9kor nekiálltam csinálni. másnap persze rá sem bírtam nézni. ja és a suliban majdnem kidobtam a taccsot, mert valaki cigizés után elment mellettem. hát kb. ennyi, ja meg a puffadás, ami a fiamnál volt az elején, meg az hogy mindig tele van nyállal a szám, szóval minden tünetet produkálok, ami furcsa mert a fiamnál ilyen idősen még semmi sem volt....

2010. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/194 anonim ***** válasza:
Szia Anna, nagyon köszönöm:-)))) Jaaj úgy szeretnék már én is a kismamákhoz tartozni!:-)))
2010. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/194 anonim ***** válasza:
fogsz is ne aggódj, csak ne veszítsétek el a hitetek!!!!kavánom tiszta szívből, hogy minél hamarabb sikerüljön a vágyad!!!! üdv: Anna
2010. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/194 A kérdező kommentje:
Sziasztok:) Édesistenem ha most hallasz kérlek add hogy sikerűljön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Holnap van az utolsó várós napom de érzem a szívem és lelkem mélyén nem vagyok már egyedül:)Annyira izgulok mint egy diák a vizsgák előtt értem én hogy van egy halovány valami tesztem ..de az még nem tuti főleg száradás után látszott egyértelműen tehát az még nem igazi:) Majd pénteken:)) Jajj annyira várom már:) Amúgy igen csak erőteljesen fájj a mellem ami csak picit szokott fájni menszi előtt,és a hasam is olyan furán nyilalgat nem görcsöl nyilal:/ ez már jó jel:) Nagyon drukkolok neked barátném:)) Ha hívhatlak így mert annyira megkedveltelek már hogy ez jár:)):B Mizu veletek csajok ki hogy van???
2010. dec. 15. 08:24
 87/194 anonim ***** válasza:
Szia,de aranyos vagy:-)))Ez most nagyon jól esett:-)))Én is megkedveltelek nagyon:-)))Nagyon szorítok Neked,megérdemled a + tesztet karira:-))) Remélem,mivel karácsony lesz és mivel karácsonykor minden kívánság teljesül,a miénket is meghallgatja valaki.Kitartás!Már csak alig pár nap.Nekem ma semmi különös eddig,a derekam éreztem picit de a hasam most nem fáj.Többiek?pusza B.
2010. dec. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/194 Zzssuu ***** válasza:
Sziasztok lányok! Elsőnek csaktlakoztam, péntekre nem várom. Tüneteim vannak, a mellem feszül, kemény és 3 napja időnként görcsöl a hasam. Bízom benne hogy ez jót jelent! :-) Nagyon drukkolok mindenkinek hogy + teszt legyen na nagy izgulás vége! :-)
2010. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/194 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok!Ma reggel sajana negativat teszteltem, aztan volt egy par potty barnazas, de utana semmi, ugyhogy nem tudom mi lehet, penteken meg egyet tesztelek, ha addig nem jon meg, amit nagyon remelek,17-re nem varom!

Gratulalok a pozi teszteknek, s remelem mihamarabb en is beallok a sorba!

A.E.

2010. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/194 Zzssuu ***** válasza:
A.E. ha 17-re nem várod akkor semmi okod nincs az elkeseredésre, még lehetsz babás csak lehet még nem mutatta ki a teszt! Ne add fel, csak pozitívan!!!!! :-) Számtalan eset van hogy a teszt csak a nem várt után 1 -2 nappal mutatta ki a terhességet!!! Fel a fejjel!!!!! :-)
2010. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!