Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, adnátok tanácsot ebben!?

Lányok, adnátok tanácsot ebben!?

Figyelt kérdés
Már 6 napja késik a menstruációm, tesztelgetek, ami mindig negatív, majd 20 perc elteltével, halvány pozitív lesz. tudom, hogy nem szabad a reakcióidőn kívül tesztet nézni de én mindig szoktam és még soha nem fordult velem ilyen elő. Ha 5 percen belül nem mutatja ki akkor ott tuti nincs baba?
2010. dec. 7. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A teszt 2 hét után mutat jó eredményt.
2010. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, nekem is kesőn jelent meg a második csik
2010. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

6 nap késésnél,és negatív teszteknél én már orvoshoz mennék. Legfeljebb egy hólyagocskát fog látni és vissza rendel 2 hét múlva.

Szoktad mérni az ébredési hődet? Reggel mérd meg, ha 37 felett van,akkor babás vagy.

2010. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia!ha már 6 napja késik akkor annak valami oka van.szerintem reggel csinálj egy tesztet szorítok hogy pozitív legyen.egy 9 hetes kismama
2010. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"szorítok hogy pozitív legyen"


A kérdező nem akar gyereket ha ez nem tűnt volna fel.

2010. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom miből szűrted le hogy nem akar gyereket.szerintem meg elég valószínű hogy szeretné...
2010. dec. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már bocs,de se ez,se az nem szűrhető le a kérdéséből! Hogy szeretné e vagy nem,csak az Ő dolga.
2010. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!