Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még mindig nem jött meg,3...

Még mindig nem jött meg,3 napja késik, ha veszek tesztet, a délután csinált teszt kimutathatja?

Figyelt kérdés

Tegnap írtam, hogy már eléggé össze zavarodtam, mert nem tudom, hogy mi van! Még mindig nem jött, meg, de már barnás folyásom sincs. Viszont, ha most elmegyek tesztet venni és ma megcsinálom, akkor nem tudom mennyire lesz megbízható az eredmény! Másnak még látom több nap késésnél se mutatta ki csak jóval késöbb! Várjam meg a holnap reggelt? Van olyan teszt amiben kettő vagy több van? Ha igen hol tudom megvenni? Budapesten?

Annyira bízom benne, hogy nem is fog megjönni és lesz egy pozitív tesztem:)


2010. dec. 9. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossman, dm, teszkó , gyógyszertár , szerintem már kimutatja délután is de ha tutira akarsz menni várj reggel, én mondjuk nem bírnék addig várni, drukk majd írd meg milyen lett.
2010. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossmann Lily 2 db -os teszt. Este is kimutatja.
2010. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, délután megírom mi lett!
2010. dec. 9. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintha én írtam volna ki a kérdést. Nekem is 3 napja késik, a hőm is lent van 2 napja, megjönni érzésem is volt ezekben a napokban, néha elég erősen, mára ez elmúlt, és jött a hányinger. Én is most készülök tesztet venni, de csak a reggeli elsőből fogom megcsinálni.

Nagyon szorítok neked!

2010. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én is neked, drukkolok! Szerintem válaszoltam is neked:D

A hőm 37 felett van, de szerintem erősödött a barnázás:(

2010. dec. 9. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Van valami eredmény?
2010. dec. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!