Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 12-ére (vasárnapra) nem...

Akik 12-ére (vasárnapra) nem várjátok kérdezem: hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 14:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
ne aggódjatok, ezt kívánom majd nektek karácsonyra:)pozi tezsteket a fa alá:)
2010. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

:)

Akkor pénteken :)

2010. dec. 15. 07:09
 33/38 Macimanó82 ***** válasza:
Bizony Pénteken sok lány és nő ujjong ezek szerint:))) Mert én figyelgetek és rengetegen vagyunk Péntekre tesztelők:) Rekordot döntünk:)) Már nem sok van hátra:)) Egyre jobban erősödik a mell fájdalmam ami gyanús mert elszokott múlni a menszi jövetele előtt sőt nem is szokott ennyire fájni:) És a hasam is nem görcsől hanem nyilalgat:) Nagyon drukkolok mindenkinek hogy a karácsony fa alatt már eggy pici magzattal többen űljenek:)
2010. dec. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Megjött... :(
2010. dec. 15. 13:51
 35/38 Macimanó82 ***** válasza:
ú Sajnálom nagyon:((Mikorra nem vártad 12 re ugye? akkor ez most jó sokat késett:(Hát ha segítehetek ezzel a gondolattal bár szerintem nem sokat most:( Jövőre össze fog jönni neked is:)Kívánok békés boldog ünnepeket neked és az egész családodnak:)
2010. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Igazán nagyon szépen köszönöm a jókívánságodat és Neked is Áldott Békés Karácsonyt Kívánok! :)
2010. dec. 16. 08:27
 37/38 anonim ***** válasza:
lányok!én voltam a halvány pozi tesztes, mára nekem is megjött...igaz furán, de megjött...olyan fekete színű.sajnálom hogy hozzám hasonlóan másnak is megjött...sebaj lányok, még van időnk...mindenkinek boldog karácsonyt!
2010. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Lányok!!!!én voltam akinek a halvány pozi teszt ellenére megjött mégis:D:D:D:Dképzeljétek, ma már 7+3 napos terhes vagyok, igaz veszélyeztetett, mert barnázok, de azt mondják az a pihenek még elmúlik...kinek jött még össze?
2011. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!