Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 12-ére (vasárnapra) nem...

Akik 12-ére (vasárnapra) nem várjátok kérdezem: hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 14:49
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Nagyszerű :)

Merre laktok?

Már most tűkön ülök :)

2010. dec. 11. 12:10
 12/38 Macimanó82 ***** válasza:
helló:) Én jól vagyok vagy mi?? jol vagyunk:) 15 kéne nem jönnie és valami belső hang vagy micsoda kitörő öröm folytán ellőttem egy Gabriel tesztet mondván van másik még:)) és csendbe mondom de kétcsíkos haloványan:) de még ne grat meret majd csak 20 án veszem tutira a tényt:) Addig mosolygok magamba mint a tejbe tök:)
2010. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

óó. akkor psszz.

én a 13 ban lakom:DÉs ilyen hamar mutat neked?hanyas a teszted?

2010. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
5. válaszoló vagyok, én nem bírtam, ma vettem 3 tesztet, egyet előbb ellőttem, és elég negatívnak tünt.:(((remélem ha 7főn csinálom már nem lesz ennyire, nah meg persze reggeli vizeletből fogom csinálni.Amúgy halkan megjegyezném h gratula, szerencsés vagy kisasszony:)
2010. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Macimanó82 ***** válasza:
Szai Gabriel teszt nem nagyon érzékeny de nekem 28-30 án volt pém tehát nagyon hamar:) szerintem ezért mutatja ki de semmi nagy csíkra nem gondolj:) Épp csak halovány:) Majd 17 én már tuti lezs:)
2010. dec. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Macimanó82 ***** válasza:
5 válaszoló:)) Neked mikorra is nem kéne jönie?? És kb mikor volt péd:) ezek sokat elárúlnak mert ha kicsit is később akkor van az hogy elmaradás után 5-6 napra mutatja ki:)De rettentően szúrkolok neked is:)
2010. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
5. válaszoló vagyok.nekem elméletileg hétfőn kéne megjöjjön, vagy ma, és pé. meg nov. 27-28.-án volt.nem tudom, elég gagyi tesztet vettünk, nem is a leg érzékenyebb, amolyan tescos, de elkeserített nagyon:( bár a cicijeim nem azt mondják hogy nem vagyok terhes.ááá,megőrülök.
2010. dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
nekem 1-2 án volt pém.nagyon reménykedem én is
2010. dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
lányok!az miért van hogy szex után enyhén véres folyásom van kb 1 hete minden szex után.(rózsaszín), persze elmúlik, és csak egy kevés jön, de pl utána fáj a hasam alja.(nem durva a párom_)a baba miatt lehet?
2010. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Macimanó82 ***** válasza:
bizony ám lehet a bab miatt is :) Ilyenkor nem annyira tud védekezni a hüvely mivel minden erőfeszítés a babára koncentrál reméljük:) Ha nem ezen az oldalon kérdezted volna ezt akkor más azt mondaná hogy sajnos egy kicsike seb is okozhat ilyen kellemetlen tüneteket. De ez nem az az oldal itt reménykedni kell és reményt adni:) Tehát szerintem baba:)
2010. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!