Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kezdek a kisfiúval? Rossz...

Mit kezdek a kisfiúval? Rossz anya leszek?

Figyelt kérdés

Kiderült,hogy valószínűleg kisfiunk lesz! Szégyen, nem szégyen én egy picit kislányt vártam. Valahogy mindig lányos anyaként láttam magam! Persze nagyon örülök neki is, és a lényeg,hogy egészséges, de valahogy akkor is úgy éreztem,hogy kislány lesz!

Attól félek,hogy nem fogok tudni mit kezdeni egy kisfiúval. Rossz anya leszek? Úgy szégyellem magam!


2011. júl. 5. 10:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

Ez vicces! Épp most tettem fel egy kérdést, aiben arról panaszkodom, hogy fiút szerettem volna de lány lesz, mihez fogok kezdeni a lánnyal. :D:D:D

Erre te meg épp a fordítottja... :D

2011. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
:D Én meg most válaszoltam a kérdésedre!:))
2011. júl. 5. 10:20
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Megvígasztallak egy kicsit. Olyan finom, meleg puszit adni, úgy ölelni és annyira szeretni mint egy kisfiú senki nem fog. :) Ne legyél szomorú. :)
2011. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy leszel rossz anya! Megszületik a kis töki elfelejted az egészet, és úgy fogod gondolni nem is lehetne más mint egy kisfiú. Majd a második kislány lesz, lesz kit megvédeni a bátyónak, gondolj erre!!!!
2011. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok! Aranyosak vagytok! Én tényleg nagyon örülök neki, már amikor uh-on nézem, akkor az az érzés jár át,hogy de szeretem!

Csak valahogy olyan természetes volt,hogy lány lesz!:) Erre a sors úgy gondolta,hogy na akkor majd megmutatja!:))

Tudom,hogy hülyeség de ilyenektől félek,hogy pl. tudom-e rendesen húzogatni a kis kukiján a bőrt,hogy ne tapadjon le stb. Tiszta marha vagyok!:))

2011. júl. 5. 10:28
 6/32 anonim ***** válasza:

Szia(sztok).

Én ugyan így voltam az első babával. Annyira de annyira kislányt vártam, de fiú lett. Ahogy kibújt a picike: imádtam, örültem a pici fiamnak:)) Tesó tervezésénél ugyancsak kislányt szerettem volna.... Csak 7-8 hetes vagyok, tehát nem tudom még mi lesz, de ha fiam lesz, elfogadom hogy fiús anyuka leszek, és ugyanúgy fogom imádni őt is.

Ja, és sosem voltam rossz anyukája a fiamnak, csak a terhesség alatt voltak kétségeim.

Te sem leszel az, majd meglátod.... hidd el.

(már 7 éves a fiam, és valóban, a kisfiúk anyásak :)))

2011. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nem leszel rossz anya,csak most kicsit csalódott vagy,hogy nem kislány lesz!A tesó ugyanígy volt..!!Gondolj bele a második kislány lesz és lesz egy erős báttya aki mindentől megvédi majd..!!!
2011. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok: megnyugtatlak. Nem kell húzogatni a kukiján a bőrt. :) Az élettani letapadás megoldódik magától 3-5 éves kora közt (ne rohanj vele 2 év múlva sebészhez, csak nyugalom :) ).
2011. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás, cseréljetek gyereket. :) Na tehát komolyra fordítva a szót, szerintem nincs olyan hogy jó anya és rossz anya. Nem vagyok túl tapasztalt ilyen téren, de mások tapasztalataiból élve, a fiúval kicsit keményebben kell bánni, mert csökönyösebb, de ugyanannyi törődést igényel mint egy lány. Persze nem azt mondom hogy menj és babázz vele, mert én személy szerint utáltam kis koromban, amikor nagyanyám leült velem babázni, de ugyanúgy játssz vele. Esti mesét ugyanúgy igényel mint egy lány, szerintem tök mindegy milyen mesét mesélsz neki, ha úgy neveled ugyanúgy szeretni fogja a tündérmeséket. Minden csak nevelés kérdése. De ne kényeztesd el, mert akkor mindig a mama szoknyája alatt fog lenni. Egyik ismerősöm azt csinálta, hogy társasjátékban direkt szivatták a gyereket, hogy legyen megoldó készsége, és hogy ne hisztizzen amikor nem tud megoldani valakit. Tehát foglalkozz vele, de ne kényeztesd el. Ja és fontos, fejleszd a megoldó és a tűrő készségét mert az a mostani generációnak nincs. Tisztelet a kivételnek.
2011. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Atroposz ***** válasza:
Szerintem az első baba tökmindegy hogy fiú vagy lány.De a párom viszont fiút vár , mi lesz ha lány lesz? Akkor a lányát fogja szeretni.
2011. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!