Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit írt fel az orvos...

Clostit írt fel az orvos szabálytalan 30-42 napos ciklusaim miatt. Babát szeretnénk március óta, de még nem jött össze. Ez segíteni fog?

Figyelt kérdés
Hány napos lesz a ciklusom, beállítja ez a gyógyszer, hogy normális időközönként megjöjjön? 25 éves vagyok, és elvileg egészséges (mri és vérvizsgálat szerint is) mégis indokolt a closti szedése, mert a peteérésem állítólag nem kielégítő a 42 napos ciklusaim miatt. 25 éves lány
2008. jan. 17. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük hogy segíteni fog.Nekem is ez a problémám.Most fogom elkezdeni szedni.Sok sikert.
2008. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia.ne aggodj, olyan fiatal vagy.én 36 éves vagyok most tervezzük a második babát, mert már van 1 16 éves fiam.június óta próbálkozunk,de nem esek kétségbe.az orvos minden jónak talált, mint nálad is.a gyógyszer segít a teherbeesésbe.ne akard olyan görcsösen.lazíts, és menni fog.jó ha ijenkor elfoglalja magát az ember.tanulás,tanfolyamok,munka,egyéb.jön majd a baba meglátod.drukkolok neked, és magamnak is.sok sikert.
2008. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az alatt a 3 hónap alatt, amíg szedtem 27-29 napos ciklusaim voltak. Nekem nem ért semmit, de valószínűleg a hormonokkal van bajom. Lett tőle peteérésem is, csak a ciklusnak nagyon a végén.

Sokan használják sikeresen.

2008. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is felírta az orvos! A vér a hormonok mind rendben van! Sőt még a ciklusaim is! De nem segített! :(((((
2008. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!