Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán kellett volna, hogy...

Szerdán kellett volna, hogy megjöjjön, de nem jött meg. A mellbimbóim érzékenyek, esténként hányingerem van. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Vagy csak azért nem jött meg, mert decemberbe abbahagytam a fogamzásgátló szedését? A párommal együtt voltunk minden olyan napon, amikor sikerülhetett a baba. Mikor tesztelhetek?

És még annyi, hogy szerdán és csütörtökön menzesz szerű enyhe görcseim voltak, de nem jött meg.


2009. jan. 23. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia neked be van feszülve a melled?Most nekem is ez van!!Esténként hányingerem van de nekem 2 hete múlt el !!!!

Szerintem tesztelj!!!!

2009. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csinálj holnap egy tesztet! A fogamzásgátló is bezavarhat, de én inkább babára tippelek!
2009. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csinálhatsz egy tesztet , de ha negativ nem elkeseredni hanem 3 nap mulva ujabb teszt!!
2009. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem tesztelj nyugodtan! Állítólag közvetlenül a fogi gátló abbahagyása után könnyebben lehet teherbe esni, mint pl fél évvel később. Amúgy én is szerdára nem vártam és nem is jött:) Tegnap már megvettem a teszteket, de csak holnap fogom megcsinálni. "Megjön érzésem" van nekem is, meg olyan izomláz szerű érzés van szinte folyamatosan az alhasamban.

Drukkolok neked is!:)

Majd írd meg az eredményt!

2009. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok :-)

Majd te is írd meg az eredményt, kedves utolsó válaszoló. Ha a hétvégén sem jön meg, akkor én hétfőn tesztelek.

Várom válaszod.

2009. jan. 23. 13:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én ugyanígy vagyok, szerdára nem vártam, nem is jött, de mensi érzés, mellfeszülés már hétfő óta nagyon. Mára csökkent a hasfájás, de halvány barnás a váladék. az baj? tegnap reggeli tesztem nega volt. Reménykedhetek? nektek volt ilyen?
2009. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4. vagyok, aki szintén szerdára nem várta:) Én eléggé érzem a pocimat szinte folyamatosan... Olyan mensis, izomláz-szerű érzés. Nekem viszont a mellem nem fáj, aggódok is egy kicsit emiatt, mert nekem már volt egy terhességem ősszel, akkor a mensi kimaradásának napjától bődületes mellfájásom volt. De sajnos az a baba nem maradt velünk:( A barnázás nem tudom, hogy mitől lehet, nekem nem volt. Mensi előtt amúgy szokott neked lenni? Szerintem pár nap múlva tesztelj újra, ha az +, irány a doki:) JA, ez az utolsó válaszolónak szólt!:)

Okés, majd megírom a fejleményt! Remélem+++++!:)

Drukk mindenkinek:)

2009. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok. Nem szokott ilyen lenni, ha megjön fáj a hasam, és ált. reggel, pisiléskor megjön, egyből vér. Hanem mikor múlik el, már 5-6. nap, ezt ahhoz tudnám inkább hasonlítani. A bugyimon nem is nagyon látszik, inkább csak ha megtörlöm. Bocsánat hogy így leírom. Már most 2 nap után nagyon reménykedek a babában, ez a 8. hónap hogy próbáljuk. És a mensim inkább hamarabb mint később szokott jönni.
2009. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4. vagyok:) Szerintem holnap vagy holnapután csinálj még egy tesztet. Hátha tegnap még nem volt elég hcg a szervezetedben, és csak azért volt nega. Vagy esetleg később fogant, mint ahogy számolod. Nálam nincs semmi "elszíneződés" (kopp-kopp-kopp), pedig félóránként rohanok ellenőrizni, mert mindig azt érzem, hogy na most megjött... De aztán ha van is folyás, az fehér és krémes. Remélem, így is marad:)

Majd írd meg, hogy mi lett!

2009. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5.vagyok. Sajna ma nekem megjött.:( Úgy rendesen.
2009. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!