Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hetes terhes vagyok....

9. hetes terhes vagyok. Tegnap összevesztünk a párommal. Mit csináljak? Sajnos bár tervezett terhesség, elég friss a kapcsolat.

Figyelt kérdés
Szóval most úgy érzem, nem jött jókor ez a terhesség, még suliba járok, külföldön vagyok. Szexről beszélgettünk, és emiatt húzta fel az orrát részben, meg azt mondta ne mondjam, hogy sosem fogom megcsalni, mert az exe is azt mondta, mégis megcsalta. Már azt sem tudom akarom-e őt, meg a babát. Abortuszt nem akarok. Már semmit nem tudok. Segítsetek!!! Úgy érzem félek tőle, félek, h. soha nem fogunk kijönni egymással és már terhesen vagy pici gyerekkel egyedül maradok. Már találkozni sincs kedvem vele, úgy érzem nem ismerem őt. Légyszi ne bántsatok, inkább segítsetek! Helyrehozható ez, vagy hagyjam a francba? Nem akarok egyedül se maradni, de már vele lenni sincs kedvem. :( Lehet a hormonok miatt vagyok ilyen érzékeny?
2008. dec. 1. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó nagy bunkó a párod. Hogy jön ahhoz, hogy összehasonlítson a csélcsap exével? Főleg, hogy szerelmetek gyümölcse ott növekszik Benned? Neked most az lenne a legfontosabb, hogy nyugiban legyél. És ha ezt úgy találod meg, hogy tőle különválsz, akkor tedd meg. Nem végleg, csak egy időre. Hátha észhez tér, és tiszteli az állapotodat. Ő akarja a babát? És a szexen miért húzta fel magát, ha nem titok?
2008. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem csak a baba miatt, a suli miatt is kell a nyugalom. Tegnap se tudtam emiatt normálisan megtanulni a mai tesztemre. Még mindig nem kért bocsánatot, csak felhívott az uh-os kép miatt, ami nála van jelenleg. Azért húzta fel magát mert egyszer régen megemlítette, h. majd egyszer szeretné kipróbálni az anális szexet, én pedig ezt határozottan ellenzem, ezt pedig úgy fejeztem ki, bár már tudta, hogy rákérdeztem ugyan minek akarja kipróbálni, "az" a rész nem szexre való, meg koszos, stb..... Nem válaszolt (sms), így megint rákérdeztem, de aztán bedurvult, hogy ő most elmegy aludni ,meg elege van ebből a témából. Egy másik smsben írta, hogy nem akarja hogy máshova menjek szexért, és ő sem akarja hogy ő máshoz menjen (állítólag hűséges fajta). Kérdeztem miért mennék? Erre azt írta ne mondjam, h. soha nem csalnám meg, mert az exe is azt mondta neki, mégis megcsalta. Az a csaj volt akit az exei közül nagyon szeretett, nagyon szerelmes volt, de nem értem mit képzel. Mondtam neki terhes vagyok, már csak ezért se mennék félre, meg amúgy sem. És mondtam neki ha k...nak tart, akkor elmegyek abortuszra. Ezen még jobban kiakadt.
2008. dec. 1. 17:29
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,mintha a saját életemről olvastam volna!!Én ugyan így voltam a férjemmel iszonyú féltékeny volt rám még terhesen is.Meg utánna is,meg az után is!Rengetegszer gyötört nevetséges vádakkal!Nem vagyok áldozat tipus,de csak a gyerek miatt nem hagytam el,úgy gondoltam megéri a kitartást hogy családban nőljön fel.Nem tudok Neked semmi biztatót írni,csak azt,hogy van esély arra,hogy a helyzet változzon.Ha elég kitartó vagy akkor egyszer be tudod gyógyítani a sebeket a szivén amit egy másik nő ejtett!Nálunk ez történt igaz kellett hozzá 4 pokoli év!És Én nem csinálnám újra!!Kívánom,hogy minnél előbb megoldódjanak a gondjaid!!
2008. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: Köszi. De végülis nem is a féltékenység fájt, hanem a szexes dolog. Ha én valamit nem akarok, akkor nem akarom megcsinálni. Egy kapcsolat arról szól, hogy mindketten alkalmazkodunk egymáshoz. Tiszteletben kellene tartania azt, hogy ha valamit nem szeretnék kipróbálni, vagy megtenni, pl. lenyelni a spermáját, meg ilyesmi. Nem tudom, már az abortusz is megfordult a fejemben, de mivel már egyszer voltam anyagiak miatt stb 3éve, megfogadtam soha többet nem akarok ezen keresztül menni. Ugyanakkor elég durva lenne külföldön gyerekestül egyedül maradni. Remélem megváltozik.
2008. dec. 1. 17:35
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Én kb 6hetesen kaptam össze a párommal, apró marhaságon, de nagyon felhúzott, és a végére azt vágtam hozzá, hogy sem őt sem a picit nem akarom... a végére persze kibékültünk...

Nem gondoltam komolyan. Amúgy apró vitáink folyton vannak...

Most tombolnak a hormonok, és nehezen viselünk nagyon sok mindent.

A gyermeked apja tényleg nem volt túl kedves, exhez nem vagyunk hasonlíthatóak...

nyugodj meg, gondold végig, hogy mit hogyan lehet megcsinálni, és a végére minden rendben lesz. Beszélj rendesen a pároddal, arról ami összeköt titeket.

Minden rendben lesz. Nyugi

2008. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3.válaszolónak: Az a baj, hogy nem ismerjük úgy egymást, mint akik már évek óta együtt vannak. Mostanában úgy érzem megbántam a terhességet, nem tudom mit csináljak. A családnak még nem mondtam, hogy terhes vagyok ,de a tegnapi miatt már a kedvem is elment. Tartsam meg a babát, vagy ne? Jajj, nem tudom mi lesz, nekem ez nem hiányzik most. Teljesen egyedül érzem magam. :(
2008. dec. 1. 17:45
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
na eloszor is nyugodj meg mert nagy reszben am a hormonok is csinaljak ezt a dolgot hogy erzekenyebb is vagy probald meg ezt megmagyarazni a parodnak!!! szeretitek ti egymast csak, ilyenkor egy no meg erzekenyebb es megjobban fel tud fujni kisebb dolgokat:) elhiszem hogy roszul esett, hidd el en is ilyen voltam mikor terhes lettem 3 honapos voltam mikor a ferjemtol el kellet jojjek( visza kellet jojjek kulfoldre) o meg otthon maradt mire kitudott utannam jonni 8 honap telt el es mi addig nem lattuk egymast, amin akkor keresztul mentunk nem kivanom senkinek, kozben a lanyunk bennem volt! rengeteget veszekedtunk,sokat sirtam, stb,nagyon nehez volt! az is megfordult a fejembe akkor hogy mi lesz ha evekig nem lassuk egymast es elhidegulunk egymastol? itt maradok egyedul egy gyerekkel? de hal istennek minden helyre jott es azota is nagyon nagyon boldogok vagyunk , es tervezzuk a kovetkezo babat:)
2008. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
4.válaszolónak: Az én párom külföldi, ha haza költöznék a gyerekkel, ott lennének a szüleim segíteni, de akkor a gyerek apja másik országban élne. Amin kiakadtam, az a szexes téma. Félek ,hogy emiatt szét kell hogy váljanak útjaink. :( Nem tudok megnyugodni, ne haragudj. :(
2008. dec. 1. 17:57
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
4 ik valasziro vagyok: muszaj hogy megnyugodjal! a baba miatt, is o mindennel fontosabb hidd el!!es a paroddal is minden okes lesz meglatod! hivd fel meglatod orulni fog neki! csak probald ki!
2008. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pedig ha a szexuális dolgokat nem tudjuk megoldani, akkor nem tudom mi lesz. :(
2008. dec. 1. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!