Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan működik a 'spermabankos...

Hogyan működik a 'spermabankos'-gyerekvállalás?

Figyelt kérdés
Kérlek, mondjatok el mindent,a mit a spermabankról tudtok. Mindent tudni szeretnék : hány éves kortól lehet onnan spermát 'szerezni' és egyáltalán hogyan, mit lehet tudni a férfiakról, akiktől vannak, stb. Mennyire jó ez a módszer ? Én fiatalon (18-22) évesen szeretnék gyermeket vállalni és hallottam erről a megoldásról, de nem nagyon tudom, h mit foglal magába. Kérlek, segítsetek !
2011. ápr. 2. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
A szerelemben fogant babák sokkal szebbek..
2011. ápr. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erről nem sokat tudok, de az biztos, hogy akármilyen fiatal is vagy, nehéz lesz úgy egy életre szóló társat találni, ha már van egy gyereked! Ettől a legtöbb férfi visszariad. Inkább várj 1-2 évvel tovább a gyerekre, de előbb inkább találd meg az igazit, és tőle legyen gyereked!!!

Én is mindig fiatalon akartam férjhez menni és szülni (nálam a sorrend nem volt kérdés), aztán végül 23 voltam, mikor férjhez mentem, és majdnem 25, mikor először szültem. És hidd el, bár mindig érettebb voltam a korosztályomnál, így utólag nagyon is jókor szültem. És még ha néha fel is merült bennem, hogy "el vagyok késve", ez utólag már viccesnek tűnik. Ugyanis 31 leszek (a férjem 29) és már az 5. gyermekünket várjuk! Úgyhogy nem kell kapkodni! Inkább várd ki az idejét, és legyen minden tökéletes, mint hogy sürgesd, és ezzel felforduljon az életed!

2011. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Szex és más semmit, abban van egy jó spermabankos jelenet.
2011. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!