Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemnek 0,1millió a spermium...

Férjemnek 0,1millió a spermiuma, valami megoldás rá? Lombikra nem telik.

Figyelt kérdés
Sajnos lombikra nincs pénzünk meg én bízok benne hogy természet úton is össze fog jönni.Mit próbáljunk?vagyis rengeteg mindent kipróbáltunk már de nem adjuk fel.3éve próbálkozunk.24évesek vagyunk.dolgozunk,sajnos párom napi 10szál cigit elszivja.Tapasztalatokat szeretnék gyűjteni.mindketen ki voltunk vizsgálva.
2011. jan. 8. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

FER14-et kezdje el szedni,de ezzel a sperma számmal a lombik az egyetlen megoldás,persze vannak olyan csodák is,hogy 1000 mg c vitamin plus cink és FER14...PRÓBÁT MEGÉR

NEKÜNK EGY DB SPERMÁNK SINCSEN,ÉN FELADTAM...

2011. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A cigivel nem sokat segít rajtatok... =/
2011. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
hát nem tudom..apum anyum láncdohányosok szinte, mégis megfogantam elsőre..sztem a cigi annyira nem befolyásolja
2011. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok.Sajnos az orvosok is lekezelőek voltak velünk Debrecen Klinikán.Nem voglalkoztak velünk lenéztek mert fiatalok vagyunk stb..Esetleg egy rendes tényleg velünk foglalkozó orvost nem-e tud még valaki?
2011. jan. 8. 17:46
 5/14 anonim ***** válasza:
debrecenben kellene az orvos? ismerőseim dr Jakab Attilához járnak, elégedettek vele nagyon
2011. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a férjemnek a szakrendelésen E vitamint és clostit (!) írtak fel /bár több volt azért a spermája/ és azóta már van egy egyévesünk!
2011. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mi most e-vitamint,b-max multivitamint,és c-vitamint szedünk.
2011. jan. 8. 18:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ki a FER14-et is, és szedje az e-vitamint is. Hallottam csodákról, itt is írta valaki gyakorin, hogy a férje meddő, és mégis született egy gyermekük, és nem csalta meg.

Amúgy igen, a cigi nem jó hatással van a spermiumokra, de hidd el nem attól a napi 10 száltól ilyen rossz. Még ha láncdohányos lenne azt mondanám, hogy vegyen vissza, de az a 10 szál szerintem nem annyira számít.

2011. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is a FER14 lenne az egyik lehetséges megoldás, bár ez sem igazán olcsó!

Lehet, hogy ezzel a spermaszámmal a lombik lenne a legolcsóbb. /mert ha a végén tényleg az lesz, akkor addigra kifizetitek a háromszorosát is/

2011. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak igy is a lombik gyógyszeres kezelés 200-300ft 1 beültetés mindennek utána jártunk onnan tudom.megpróbáljuk ezt a fer14et
2011. jan. 8. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!