Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemnek 0,1millió a spermium...

Férjemnek 0,1millió a spermiuma, valami megoldás rá? Lombikra nem telik.

Figyelt kérdés
Sajnos lombikra nincs pénzünk meg én bízok benne hogy természet úton is össze fog jönni.Mit próbáljunk?vagyis rengeteg mindent kipróbáltunk már de nem adjuk fel.3éve próbálkozunk.24évesek vagyunk.dolgozunk,sajnos párom napi 10szál cigit elszivja.Tapasztalatokat szeretnék gyűjteni.mindketen ki voltunk vizsgálva.
2011. jan. 8. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én lombikra járok. Nekem nem volt 100 ezer sem az injekciós, gyógyszeres kezelés.
2011. jan. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ez a 3-400 ezer kicsit sok amit írsz. Ha fizetitek a tb-t akkor el kell menni egy meddőségi központba ami ingyenes. Nézz utána a neten, kivizsgálnak, és elkezditek a lombikot, de 100 max 150 a gyógyszer. Ez annyira kevés szám, hogy spontán az egy nagy csoda. Próbálkozni lehet minden féle vitaminnal, de ezek is baromi drágák. Mikor mi is megtudtuk, hogy kevés spermium szám van elmentem a patikába, és cirka 16 ezret hagytam ott ami elfogyott kb 1-1,5 hónap alatt. Ezeket hónapokig kell használni, és vagy segít, vagy nem. Akkor már inkább lombikra gyűjtsetek. Azt megnézték m lehet az oka? Lehet, hogy here viszér tágulata van ami műtéttel gyógyítható.
2011. jan. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Neha az az erzesem, hogy nar divat lett ez a lombikos ugy. Anno en is igy voltam vele. Paromnal is keves spermat diagnosztizaltak, amire a doki ravagta LOMBIK LESZ!!! Ezt nem fogadtuk el, igy elmentunk egy teljes urologiai kivisgalasra, es lasd, meglett az oka a bajnak. Herevisszer-tagulat! Nektek is alaposabb kivizsgalast kene elvegeznetek es lehet konnyebben segitenek rajtatatok. Nem szabad leragadni az elso diagnozisnal. Szoritok nektek. Sziasztok
2011. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Mi is voltunk lombikon, kb 70ezer volt az injekciókúra.

Egy alaposabb kivizsgálás tényleg nem ártana a párodnak, hátha tudnak segíteni, de azért gyűjteni kéne a lombikra.

De ha gondolod, nyugodtan várd a csodát, vagy fizess ki vagyonokat olyan szerekre, amik nektek nem fognak használni. Ezzel ne mazt akarom mondani, hogy a lombikkal tuti összejön, de jóval nagyobb az esély, mint bármilyen más megoldással.

2011. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!