Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtehetem babavállalás...

Megtehetem babavállalás előtt, vagy anyunak van igaza?

Figyelt kérdés

Férjemmel lassan két éve vagyunk házasok, babát szeretnénk lassan. Nemrég még volt munkám, de egészségügyi okokból ott kellett hagynom, amit nagyon sajnálok is, szívesen jártam. Most otthon vagyok, kézimunkázok, háziasszony vagyok. Itt jön a bökkenő, mert eldöntöttem, baba előtt még "kirúgok a hámból" és van, hogy később fekszem le, mert megnézek pár magyar klasszikust, vagy barátokkal írok, akiket régen láttam. Reggel ez miatt későn kelek, mert még megtehetem, és tudom, baba mellett már nem lehet.- Persze mire Férjem jön, már kész az étel, és minden más. Külön pénzügyi háztatásban, de együtt élünk édesanyámmal, aki percíz, és elítél engem, amiért még ki szeretném használni lazulásra azt a kevés időt, míg nem alapítunk családot- nemsoká már szeretnénk próbálkozni babára, és akkor természetesen vigyáznék, korán fekvés, stb...

Szerintetek is a -nemnormális- kategóriába tartozik az, ha nem porszívózom minden nap, és nem kelek minden nap hajnalban azért, hogy aztán egész nap munkát keressek a házban?

Bűn ilyenre kihasználni a baba(és áldott állapot) előtti, kényszer-munkanélküli időt?


2011. jan. 10. 16:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is manapság már nem kell fel az ember azért hajnalban, hogy 12-re ebéd legyen az asztalon!! és minden tip top legyen. vagyis úgy vagyok ezzel, ha a férjem nem várja el tőlem(és nyílván nem várja el, mert nem ilyennek ismert meg) akkor már nehogy anyukám, vagy anyósom szóljon bele ebbe! bármennyire is szereti őket az ember, de én sem mondom meg neki, hogy mikor feküdjön és mikor kelljen fel. Felnőtt ember vagyok, majd érzem magamtól, hogy már fáradt vagyok ezért lefekszem, ....

az ilyeneken mindig fel megy bennem a pumpa.

2011. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha én most leírnám hogy nekem mi volt a "kirúgok a hámból" mielőtt kisbabám lett.... :))
2011. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
3 gyerek, ebből kettő 2 éves és itt gépezek, mivel ők 1/2 10-kor kelnek. Anyukádnak üzenem. Ja, 3 hónapos koruk óta ekkor kelnek, ha anyukád kötekedne...
2011. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!