Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy az alacsony...

Miért van az, hogy az alacsony intelligenciájú, hátrányos családi, anyagi helyzetben lévő nők könnyebben esnek teherbe és szülnek gyereket?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha a romákat nézzük (akik az általad felvázolt családoknak megfelelnek) akkor azt lehet mondani, hogy azért, mert ők egyszerűen termékenyebb típusok...

ha megnézel egy 12 éves cigánylányt, már akkora mellei vannak, mint egy többször szült felnőtt nőnek.

2009. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem figyelik magukat annyira és nem védekeznek semmilyen módon. Egyébként én is ezen agyalok, és nagyon idegesít. Engem pl. kezelni kell, hogy terhes maradjak, és a klinika folyósói, ahova járok, tele vannak abortuszra váró láthatóan hátrányos helyzetű nőkkel... volt olyan, hogy tőlem kérdezte, hova menjen abortuszra feliratkozni, ő ui. nem tudta elolvasni az ajtón a plaketteket és hirdetményeket! :-((((
2009. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem csak a romákra gondoltam,ill. nem is kifejezetten rájuk,vhogy azt sejtem h ők termékenyebbek,mint a magyarok.Csak mikor elnézem én is a kórház folyosóján némely "kismamát",hogy hogyan képes a teste életben tartani egy magzatot..hát elgondolkodok a kérdésen..Talán mert nem "agyalnak" annyit mint mi?
2009. jan. 31. 15:52
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Elösször 19évesen maradtam véletlenül tehes,hát mit mondjak annyi idősen még nem akartam gyereket.A sors közbelépett,elvetéltem,de annyira nem bántott,mert még nem voltam felkészülve az anyaságra.Másodszor 23évesen kezdtünk el probálkozni,nem jött össze csak egy évre rá.Akkor nekem is ilyesmi járt a fejembe,hogy neki miért van ilyen szerencséje-ez is terhes,az is, a körülöttem lévő barátnőjeim mind babát vártak.De aztán lassan belenyugodtam a sorsomba bejelentkeztem dokihoz(elötte nyaraltunk,tenger)és kiderült babás vagyok amikor a legkevésbé számitottam rá!Neked is sikerülni fog!Bizzál benne!Egyébként mindenkinek joga van babára,ha szegény,ha gazdag!!!!

2009. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1ső vagyok.

egyébként való igaz, hogy azoknak könnyebben öszejöhet a baba, akik nem agyalnak rajta. alacsonyan szocializált, unintellignes nő nem azon fog parázni, hogy úristen, sikerül e? ez eseben igaz, hogy amin nem görcsöl az ember, az hullik az ölébe.

2009. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Komolyan mondom, elnézem sokszor őket az utcán: húznak maguk után 3 koszos gyereket, egyet szoptatnak, és közben terhesek... és ilyenkor felteszem magamnak a kérdést: tudják-e ezek egyáltalán, hogy a gyerek úgy születik, hogy előbb szex kell hozzá? Vagy nem érdekli őket? Hogy teszik ki a gyereküket annak, hogy olyan körülmények között nőjenek fel?! Nem luxus kell egy gyereknek, így igaz, de egy minimum létfeltétel azért szükséges... Nem?
2009. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mindenközben 17 évesek... előző voltam.
2009. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!


azért éátod ezt, mert alacsonyan szocializált, aluliskolázott anyuka nem ismeri azt a fogalmat, hogy családtervezés.

2009. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudom. Csak néha úgy belegondolok a helyzetükbe, abba, hogy így is lehet élni. Nálunk úgy ment a dolog, hogy x ideig jártunk, összeköltöztónk, x ideig együtt laktunk, x ideig védekeztem, és eljött az idő, hogy mindketten úgy gondoltuk, hogy akkor jöhet a baba. Azóta eltelt 9 hónap, most jutott a dolog oda, hogy TUDOM, hogy hormonzavar miatt egyelőre nem lehet gyerekem. Kezeljük, persze. És amikor kimegyek az utcára és látom ezeket, amiket leírtam, meg sokszor a hozzájuk tartozó férfiakat részegen fetrengeni a parkokban, akkor felháborodok, és nagyon igazságtalannak kezdem tartani... Az egyik válaszoló azt mondta, hogy joga van a szegénynek is a gyerekhez, és ez igaz. De a szegénytől eddig a szintig még nagyon nagy a távolság.
2009. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes ez,az állatvilágban a természetes szelektálódás révén azok az egyedek maradnak fenn,születnek meg,akik erősebbek,jobban tápláltak,életrevalóbbak,a "szüleik" jobban gondozzák őket..Mintha az "embervilágra" ez nem lenne érvényes,természet ősanya cserben hagyja a nőket,nem "okosodik" a világ,nem az iskolázott szülőknek lesz 7 gyerekük..de ez egyébként nem csak a mi országunkra érvényes,hanem az egész világra,pl. Afrika.Én is kinlódok a teherbeeséssel,PCOS es vagyok,nem irigységből írom ezeket..csak elgondolkodtat..
2009. jan. 31. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!