Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja január 31-re?...

Ki nem várja január 31-re? Érzi valaki hogy összejött neki a baba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:44
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nekem is 7 napom van még a nem vártig,lehet csinálok egy tesztet már jövőhét pénteken,az első babánál már akkor kimutatta a pozitívat.Én egyszer száradást érzek a hüvelyembe, aztán pár óra múlva váladékolok, utána megint szárazság.Hol nyálkás a váladék,aztán vizes.Meg olyan hasmenéses érzésem van, de nem megy a hasam,görcsölgetek.
2011. jan. 23. 11:28
 12/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem 3 napja szorulás jelentkezik pedig naponta többször is szoktam menni meg ma elkezdett a cickóm érzékenykedni.Apró görcsölések vannak a petefészkeknél.Hát kíváncsi leszek valósak e a tüneteim.Viki

2011. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Az első terhességemnél nekem is szorulásom volt.Most egy pár napja olyan fura a gyomrom,puffadtságot érzek.

Nekem a mindjárt megjön érzés inkább esténként van,meg reggel,napközbe ritkán.

2011. jan. 24. 00:06
 14/28 anonim ***** válasza:
A legelső vagyok, nekem is este és reggel van csak mensis érzés. Napközben én sem érzem. Ma reggelre megint ment feljebb a hőm, eddig a hónapban ez a legmagasabb érték. Már rendeltem terh. tesztet, 10-es érzékenységűt, amint megjön a héten ellövök egyet. :)
2011. jan. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ismét a legelső vagyok. Tegnap estére és ma reggelre egy-egy pici barna foltom volt. A cicim már nem fáj. A hőm is esett egy tizedet. Meg fog jönni? Nem akarom, pedig most úgy éreztem, hogy összejött. Ha a cicim már nem fáj akkor szerintetek már mindennek vége, vagy amíg piros vér nincs van remény?
2011. jan. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én 28-ra várom a két csíkosat:)(POZITÍV GONDOLKODÁS:)

Nekem a múlt héten csak a szurka volt,tegnap óta van a mindjárt megjön érzés,pedig amúgy ilyen nem szokott lenni,csak aznap.Tegnap reggel hányinger,hányás.A melleim is tegnap este óta érzékenyek,először a mellbimbó rész most már az egész.Kis mellű vagyok,most meg érzem hogy van mellem:DD

Folyásom sem múlthéten sem most nincs,tök száraz vagyok,pedig eddig ilyentájt fehér krémes volt.Nem volt barna pöttyöm sem meg semmi ilyen.Péntek reggel tesztelek.

Mindenkinek sok sikert!!!! (14.-én volt ovum)

2011. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Szerintem amíg nem jön meg, addig van remény.Nekem is megszűnt a cici fájás.Nem csinált még senki tesztet?
2011. jan. 25. 22:07
 18/28 anonim ***** válasza:
A legelső vagyok. Én még nem csináltam, nincs itthol teszt, ha minden igaz ma jön meg a vaterás 10-es érzékenységű és azzal csinálok majd és megírom. Ti hogy álltok?
2011. jan. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én majd 30-án fogok tesztelni.Viki
2011. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Laufer Alida válasza:
Én nekem a Timikémet úgy éreztem meg,hogy nem volt menzesz és feszültek a cicik és erősen gyomorsavas érzésem volt a hasamban!3hónap után 2x volt erős hányingerem és 3napig hánytam is de csak gyomorsavat szerencsére mást nem és kívánós voltam az édeset és a sósat és a savanyút egyszerre kívántam meg!Egész nap fagyit,teasüteményt,linzert,gyümölcsös sütiket ettem volna de túlzásokba esni nem szabad mindent csak mértékkel! De a 37héten kiderült hogy terhességi diabéteszem van azaz terhességi cukorbetegségem van ami a szülés után rendeződik! Most már 3,5hónapos a kislányom Tímea és nyoma sincs a cukor bajnak! A Timikémet 2010.10.11-én reggel 5:05kor szültem fájdalom mentesen a Pécsi Szülészeti Centrumban 1 kanőrrel a hátamban ez az úgy nevezett Epidúrális fájdalom csillapítás!
2011. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!