Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja január 31-re?...

Ki nem várja január 31-re? Érzi valaki hogy összejött neki a baba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Megint a legelső lennék. Szóval ennek a hónapnak is vége, sajnos a barnázásnak annyi, piros jön... :( Túl vagyunk a 3. hónapon is, most már egyre nehezebb. De már legalább nem sírok, eddig minden egyes alkalommal sírásban törtem ki. Most már csak a szomorúság. Nagyon remélem,hogy nektek legalább sikerül. Sok sikert csajok.
2011. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Na én ma teszteltem egy vaterás One Step tesztel.Még negatív lett sajnos.Febr 1-én lesz a nemvárt.

Sajnálom akinek megjött.:(

2011. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Viki voltam
2011. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Viki vagyok!


Pozitívat teszteltem tegnap is meg ma is!JUHÉÉÉÉÉÉ!!

Drukkolok nektek!!

Írjatok!

2011. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok Viki.Milyen teszttel csináltad?Nekem már 3 napja késik a mensi,csináltam tesztcsíkot, de negatív lett.
2011. febr. 2. 15:33
 26/28 anonim ***** válasza:
Köszi.Vaterás one steppel.Ma meg már illy-t vettem a gyógyszertárból hogy egy másikat is kipróbáljak!Szerencsére azon is ott virít.
2011. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet csak a menzid késik és is sokszor jártam igy.Az is lehet hogy később volt az ovulációd és azért nem mutatja még.

A one Step teszt elvileg 10-es az van ráírva de sokak szerint inkább 20-as.

2011. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Laufer Alida válasza:
Én igen megéreztem és nekem is volt hányingerem de aztán szerencsére elmúlt de egész végig sok volt a gyomor savam már mindet kipróbáltam rá de semmi sem használt! De amikor megszületett a kis lányom Timike akkor láttam hogy kb. 3cm-es gyönyörű melírozott színű göndör haja van! Ezért volt a várandósság alatt sok a savam! Tehát akinek a szülésig sok a sava annak rendszerint hajas babája születik de van néhány eset mikor ennek ellenére kopasz a baba ez is a génektől függ!
2012. okt. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!