Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoktátok vizsgálni a méhszája...

Szoktátok vizsgálni a méhszájatokat? Gondolok itt azokra a hölgyekre akik babát szeretnének.

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
dehogy...minek?
2009. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
hát én nem vizsgáltam mikor terhes lettem és nem is fogom ha a köv. akarjuk!
2009. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nem mert én nem nyúlok fel, nehogy ferőzést kapjak, vagy a hámréteget a körmömmel felsértsem. Egyébként sem tudnám, hogy mit kell éreznem és amit érzek minek felel meg (zárt vagy nyitott). Én egyszerűen csinálom, mivel rendszeresen vagyunk együtt a párommal, ha hátulról hatol be peteérés környékén erősen érzem a méhemet,mivel lent van olyankor finomabban csináljuk, utána már nem igazán érzem ezt, tehát a méh zárt és feljebb húzódik.
2009. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

a méhszájadat maganak nem tudod vizsgálni! Max a hüvely hátsó falát. A méhszáj egy pontocska rajta, többedszer szülöknél is!

Félemetes mennyire nem ismeritek a testeteket!

2009. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Én vizsgáltam már, zuhanyzás közben, és amikor pé-m van akkor jobban nyitva van mint máskor.

De én sem mindig érzem, nem is értem a dokik, hogy tudják mindenkinél külön-külön megállapítani:-)

2009. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Köszike a válaszokat azért még írhattok mindenféle tapasztalatot ezzel kapcs.

Lányok? Ki az mi az aki vagy ami lepontozza egyes válaszokat?Ez autómatikus?

2009. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Sziasztok, lányok, én le lettem pontozva de nagyon egy másik topicban, mert én is elleneztem, illetve hiábavalónak tartottam és tartom továbbra is ezt a módszert. Azt mondták, parázok, és hogy inkább féljek a párom nemi szervétől, mint a méhszájvizsgálattól. Hiába mondtam, hogy a párom a nemi szervével nem emel vécéülőkét, nem fog kilincset, és nem ütögeti a billentyűzetet, azt mondják, hogy a megmosott kéz ennél tisztább. Szerintem nem, hiszen az ujjakon az árkokban igencsak jól megülnek a bacik. Azt is mondták, szinte rajtam nevetve, hogy parázok, és lemaradok arról, hogy a párom az ujjaival izgasson, pedig ez sem igaz. Én benyúlok, nem félek betenni pl a tampont, és ő is, ha izgatni akar, de nem tartom hasznosnak a napi rendszerességgel történő TAPOGATÁST.
2009. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A 15.14 es vagyok megint.

Én nem tapogatom naponta, csak pé környékén "szoktam", de az szerintem hü...ség, hogy fertőzést viszek be fürdés közben, laktacidos kézzel, és nincs 20 centis körmöm sem, nagy retekkel alatta. Azért a higiéniára odafigyelek.

Szerintem is szex közben több bacit szedünk össze, de ki így ki úgy gondolja.

Amúgy kedves kérdező, Te szoktad nézni?

2009. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Időnként szoktam .Ha kiváncsi vagyok a petérésre. Sokmindent elárúl.Bevallom amikor előszőr csináltam kicsit a rosszúllét határán voltam,de hasznos dolog tud lenni.


Volt egy esetem.Fájást éreztem a méhszájam felől.Észrevettem mosdás közben h van valami szúró pont a méhszájamon.Azonnal nőgyógyászhoz mentem,nehogy ez legyen a méhnyakrák.Naboth tüsző volt.Eltávolította és most újra síma és nem fáj.Ahol a Naboth tüsző jelentkezik ott nem lehet semmi baj-mondta a nőgyógyászom.

Soha nem volt semmilyen fertőzésem.


Nemi élettel könnyebben kaphatsz fetőzést ez köztudott.

NEMI ÚTON TERJEDŐ BETEGSÉGEK a nevük.

A férfiak amikor székletet űrítenek a himvesszőjük lóg a Wc fölött.Több baci kerülhet rá.Tudom a lehető legtöbbszőr megmosdunk aktus elött,de van amikor hirtelen jön.


Műkörömmel nagy körmökkel a méhszájvizsgálat nem megoldható.

2009. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: helyesírás?
2009. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!