Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik magas prolaktinra kezelés...

Akik magas prolaktinra kezelést kaptak, milyen vizsgálatokat végeztek el a gyógyszerek kiírása előtt és a laboreredmény megkapása után?

Figyelt kérdés
Az történik, hogy engem beijesztettek Hashimoto-thyroidis-szel, PCOS-sel, hipofízis-adenómával, mert a 6 napon találomra levett vérben 35.2 volt a prolaktinszintem. És amíg ezt nem vizsgálják ki, mindet, nem írják ki a kezelést. Meg addig sem, amíg nem 21 napon levett vért vizsgálnak, de az csak pénteken lesz. Türelmetlen vagyok és egyre idegesebb...
2009. febr. 4. 17:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem, utolsó, nem vagyok fenn a hoxán. Akkor ezek szerint más is küszködik ezzel... hogy találok a hoxára? Gondolom, az is ilyen fórum, nem?
2009. febr. 5. 06:45
 12/13 anonim ***** válasza:
igen hoxa forum beirod a googléba!és rémász bejelentkezel .Ingyenes!!!!!wwwww vagyok a hoxán nyugodtan irj nekem ha odakerültél privit!majd segitek hová teheted fel a kérdéseidet!
2009. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez még nem túlzottan magas prolaktin. Valószínűleg 15-20 lehet a normális érték annál a laboratóriumnál ahol mérték. A hipofízis adenómánál általában jóval magasabb szokott lenni ez az érték, általában a normál határ többszöröse. És az az igazság, hogy mivel élettani tényezők miatt (terhesség, mell nyomásos vizsgálata, streesz, fájdalmas vérvétel okán) is lehet magasabb ez a hormon gyakran 3x nézetik meg vérből a diagnózishoz. Valóban sok műlik azon, hogy jó e az endokrinológus illetve nőgyógyász. Próbálj meg nem izgulni mert attól is csak magasabb lesz a hormonszintje.


[link]

2009. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!