Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnétek babát? Tuti...

Szeretnétek babát? Tuti siker. Nem kell hőmérő, ov. teszt.

Figyelt kérdés

Mensi után egy héttel,és a nem várt előtt egy héttel van két hét.(Azt azért mindenki tudja mikorra nem várja.)

Szóval a megmaradt két hétben két naponta együtt kell lenni,és görcsölés nélkül szeretkezni.Elsőre sikerül.

Már a negyedik ismerősöm üzent,hogy terhes.Hajrá!


2009. febr. 5. 13:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

igen és van akinek évek óta így sem sikerül...

pedig minden rendben orvosilag mindkét félnél...

erre van valami recepted?

Örülök a többiek sikerének, de mostmár én jövök, a k...életbe!!!

2009. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szorítok neked is,hogy sikerüljön.Szerintem az ok nálad is az,hogy túlságosan ezzel vagy elfoglalva.
2009. febr. 5. 13:17
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Igen, sokan így csinálják, de ott, ahol már így nem jön össze a baba ez nem elég. Pl. ha a férfinak alacsony a spermaszáma akkor igenis tudni kell a pontos ovulációt. Meg még nagyon sok esetben! Sajna ez ennyire azért nem egyszerű, különben nem lenne ennyi pár, akiknek nem jön össze csak évek múlva.
2009. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Meg én....
2009. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem pedig hülyeség ez a "tulságosan ezzel vagy elfoglalva" szöveg.A legelején nem voltunk ezzel elfoglalva,és úgy sem sikerült.Úgyhogy kétlem,hogy ezen múlna!
2009. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig ha orvosilag minden rendben van,és nem csak azért szexelnek,mert görcsösen gyereket akarnak,semmi akadálya nincs.Dédanyáinknak sem volt ovulációs tesztje.
2009. febr. 5. 13:26
 7/24 anonim ***** válasza:
65%

az első vagyok. nem volt dédanyáinknak sem ovu tesztje, de nem is volt divat csak úgy szeretkezni. Vagy legalábbis ügyeltek a látszatra.

Egyébként tényleg, amikor az ember elkezdi a babyprojektet nincs rágörcsölve. Aztán csak vársz és nem történik semmi. Egy idő után kétségbeesel hogy mi nem stimmel, rohangálzorvostól-orvosig, és csak azt kapod, hogy minden rendben, nyugodj meg fog jönni az a baba...

akinél van valami gond az legalább tudja mi az oka! Nálunk, állítólag nincs semmi baj, én is jól működöm (monjuk órára pontos a mensim) a férjem is rendben van, próbáltunk már mindent amit csak lehet. Még 3hét pihi is volt mindentől távol és mégsem sikerült.

Szóval, ha lehet én még tutibb tippet kérnék mert ez sem görcsölve, sem anélkül nem működik nálam! :S

2009. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Azért nem kell úgy lehurrogni a másikat.

Inkább értékelnétek azt, hogy segítő szándékkal írt ide nektek. Ahogy írta több nőnél bevált, segíteni akart.

Persze Én nem ismerem a Ti helyzeteket, mert nekünk elsőre összejött, csak szerelem kellet hozzá, nem pedig a mindenféle fortély, hogy a k.va életbe, ha fene fenét eszik is gyereket akarok!!

Szóval, ha így viselkedtek, ne is lepődjetek meg, ha mondjuk a tényleg tuti módszert senki nem fogja leírni nektek!

Lehet lepontozni...

2009. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%
Az előttem szólónak teljesen igaza van! mindenki elgondolkodhatna ezen...
2009. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
A legtöbb nő nem küzd meddőséggel, nekik ez tényleg tuti tipp, bár szerintem ezt mindenki tudja, nem kell jóindulatú barátnő tanácsa. Én már ütöm az évet, és akár naponta, akár kétnaponta akárhogyan csinálom, nem leszek terhes. Mert magas a prolaktinom. Úgyhogy szerintem aki ide írogat, az ezt már rég végigpróbálta. De köszönjük, hogy megmutatta nekünk a kérdező a makarónin a lyukat.
2009. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!