Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnétek babát? Tuti...

Szeretnétek babát? Tuti siker. Nem kell hőmérő, ov. teszt.

Figyelt kérdés

Mensi után egy héttel,és a nem várt előtt egy héttel van két hét.(Azt azért mindenki tudja mikorra nem várja.)

Szóval a megmaradt két hétben két naponta együtt kell lenni,és görcsölés nélkül szeretkezni.Elsőre sikerül.

Már a negyedik ismerősöm üzent,hogy terhes.Hajrá!


2009. febr. 5. 13:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy túlműködésre Metotilin hormon szedése javasolt, lehetsz terhes, igaz, lehet, hogy csak lombikkal. Ne aggódj, van, akinek méhe vagy petefészke nincs, és nekik is van valamilyen lehetőség.

Sokan vannak a fórumon, akik makk egészségesek, csak valami miatt késik a gyerek, nekik valóban segítség lehet, ez mikor hányszor módszer.

Ha meg annyira gáz a helyzet Nálad, akkor ne itt tudakold a pózokat, hanem a dokikat rohamozd, mert ha ez így marad, akkor hiába szeretkezel, csak az időd fogy. Peteérésed van?

2009. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Utolsó: hülyének nézel? Szerinted honnan tudom, hogy hormonproblémám van, ha nem orvostól?! IGEN, VOLTAM ORVOSNÁL. IGEN, TUDOM, MILYEN KEZELÉS VÁR RÁM. IGEN, SZIVATÁSBÓL KÉRDEZTEM A PÓZT, MERT IDEGESÍT, HOGY MINDENKI OKOSKODIK. Tiszta voltam?
2009. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
53%
Bocs, hogy van még olyan "hülye", aki segítő szándékból válaszol. Sajnálom, ami Veled történik, de ne add fel a reményt, lehetsz még anyuka, csak bízz benne és nyugi. ne légy lekezelő, én tényleg jó szándékból szerettem volna segíteni, sajna, ha nem lehet....
2009. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nem értem hogy ha valaki örömében jó tanácsod azt miért kell lehurrogi.Itt legtöbben babót szeretnénk próbálunk egymásnak tanácsot adni.Mi most kezdtük a babatervet,de ha nem sikerülne sokig akkor is örülnék annak ha valakinek sikerül és szomorú lennék ha valakinek nem de nem szidnám a másikat akinek sikerült és aki segiteni akar.Mindenkinek BOLDOG próbálkozást!

2009. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!