Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi- és a menstruáció...

A terhességi- és a menstruációs tüneteket hogy lehet megkülönböztetni?

Figyelt kérdés

Ezzel gondolok a hasszúrkálásra, mell fájdalomra.. Mert ahogy utána olvasgattam, ezek a tünetek a "nem" várt mensi előtt is lehetnek!

Terhességnél hogyan fáj a mell? Nekem menstruáció előtt oldalt szokott,ha megnyomkodom! Ez terhességnél is így lenne?


2009. febr. 8. 01:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, erezheted a melledet a terhessegnel is, de inkabb a szedules, hanyinger, esetleg mar a legelejen a hanyas a legbiztosabb jelek.

Ha ezek is jelentkeznek a mell erzekenysege mellett, akkor terhes vagy.

En pl. szedultem, es hanyingerem volt, hanyni soha nem hanytam. Ezek voltak a jelek.

2009. febr. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy terhességnél nem oldalt, hanem inkább a bimbók körül fájnak a mellek. Ha nem vagy terhes akkor ez a fájdalom úgyis elmúlik, viszont ha sokáig fennmarad akkor gyanakodhatsz!
2009. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!