Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen érzés, mikor beágyazódi...

Milyen érzés, mikor beágyazódik a baba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, ha írnának olyanok, akik érezték a beágyazódás pillanatát.Hogy milyennek érezték, mit éltek át?Tudom, hogy nem mindenki érzi, ezért kérném, hogy akik érezték meséljék el milyen volt:)
2011. febr. 5. 07:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Végre!Köszööm.Épp erre gondoltam, hogy tapasztalatokat írjon az aki esetleg érzett valamit.Köszönöm!!!!!
2011. febr. 5. 08:49
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az előző terhességemnél a beágyazódás környékén, egyik percről a másikra rettenetesen fúrcsán érzékeny volt a mellbimbóm. 3-4 napig tartott. Nem agyaltam rajta hogy mitől lehet, mert abba a hónapba nem gondoltam hogy terhes leszek, de menzi után 1 héttel pozitívat teszteltem.(de sajnos méhenkívüli volt)

Most lombik beültim volt, tehát "hivatalosan" is tudtam hogy mikor van a beágyazódás. Azon a napon menzisen fájt a méhem, rá 2 napra hirtelen hányinger+hányás. 100% -ra biztos voltam benne hogy na most sikerült! Tévedtem, sajnos!!!

Hát nekem ezek a tapasztalataim.

2011. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
30%
Ha valaki itt BUNKO akkor azt te vagy kerdezo...
2011. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ja meg aki témán kívül bele pofázik.
2011. febr. 6. 09:44
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, biztosan sokan kiakadnak most, de én éreztem a beágyazódást. Erős görcseim voltak, akkor egyáltalán nem sejtettem, hogy ettől, még gyógyszert is vettem be rá. Kicsit véreztem is, ami kb. másfél napig tartott és barna színű volt.
2011. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanálak bunkónak,inkább érzékenynek és megértelek téged maximálisan,mi is régen várjuk a babát és most én is olyat érzek amit máskor nem.Remélem azóta összejött neked a baba kedves kérdező :)
2013. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem se kellett volna az első két embernek hozzászólni, ez az Ő véleményük és a kérdező a tapasztalatokra volt kíváncsi, Ők meg leszóló megjegyzést/hozzászólást tettek.

Amúgy nem volt igazuk mert igen is van aki érzi a begyázódást és van akinek vérzéssel is jár! (nagyokosok!!!!)

3.hsz:

Az, hogy a megtermékenyülés hosszabb folyamat, ez nem volt kérdés. Nem lehet érezni a peteérést és annak a 12 órán belüli megtermékenyítését, és utána a méhen belüli akár 5 napig is "lebeghet" a zigóta, ezt követi a beágyazódás. Ezt lehet érezni, de nagyon kevesen szokták.


Én is kíváncsi lennék a TAPASZTALATOKRA! (más hsz-ra nem köszi!)

2013. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 rflo válasza:
100%
Kedves kérdező! Először is remélem már megtapasztaltad a várandósság örömeit! Ha mégsem akkor talán jól jöhet a válaszom. Nekem volt egy sikertelen terhességem és rá 2 évre teherbe estem a most 19 hónapos kislányommal.Azóta újra babaprojektben vagyunk de egyenlőre még sikertelenül. Hogy a kérdésedre válaszoljak: Én azt gondolom, hogy a beágyazódást megéreztem mind a kétszer. Forrónak éreztem a bőrömet, főleg lent alhasi tájékon éjjel sokkal intenzívebb volt ez az érzés.Időnként kicsit mint már mások is írták tényleg olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni.Néha még a derekam fájdogált(de elviselhető olyan tompa fájdalom volt) ami időnként a lábaimba is átsugárzott.Én nem egész nap éreztem néha elő jött néha meg elmúlt...(2-3napig kb)Végül az ut.mensi első napjától számított 27. napon már halványan, de pozitív volt a teszt.Azon a napon azért teszteltem, mert akkor olyat éreztem,amit előtte sosem.Mintha befeszült volna a hasam...na ezt az érzést nem tudom elmag
2014. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 rflo válasza:
100%

Kedves kérdező! Először is remélem már megtapasztaltad a várandósság örömeit! Ha mégsem akkor talán jól jöhet a válaszom. Nekem volt egy sikertelen terhességem és rá 2 évre teherbe estem a most 19 hónapos kislányommal.Azóta újra babaprojektben vagyunk de egyenlőre még sikertelenül. Hogy a kérdésedre válaszoljak: Én azt gondolom, hogy a beágyazódást megéreztem mind a kétszer. Forrónak éreztem a bőrömet, főleg lent alhasi tájékon éjjel sokkal intenzívebb volt ez az érzés.Időnként kicsit mint már mások is írták tényleg olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni.Néha még a derekam fájdogált(de elviselhető olyan tompa fájdalom volt) ami időnként a lábaimba is átsugárzott.Én nem egész nap éreztem néha elő jött néha meg elmúlt...(2-3napig kb)Végül az ut.mensi első napjától számított 27. napon már halványan, de pozitív volt a teszt.Azon a napon azért teszteltem, mert akkor olyat éreztem,amit előtte sosem.Mintha befeszült volna a hasam...na ezt az érzést nem tudom elmagyarázni,mert nem tudom igazából semmihez sem hasonlítani.Nekem másnap kezdődött el a barnázgatás és duphastont kaptam, hogy segítse a szervezetem hormonháztartását...Az orvos akkor mondta, hogy a beágyazódás a pozitív tesztnél még nem ér véget utána is folytatódik egy darabig. Egyébként nekem kb egész terhesség alatt feszülgetett a hasam,meg fájdogált.Minden hasonló dologra érzékenyen reagál a szervezetem. A fogamzásgátlót annó nem is tudtam szedni, mert olyan rosszul voltam mint a terhesség alatt. Kitartás és sikerülni fog!

Ui.:Unokanővérem 10 évpróbálkozás után most a 11 hónapos kislányával játszik otthon!

2014. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon is lehet érezni a beágyazódást!!! Az nem érzi, aki nem figyel a testében lezajló folyamatokra.
2017. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!