Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alkohol gátolja a teherbees...

Az alkohol gátolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Éppen peteéréses időben vagyok,együtt is voltunk a férjemmel.De megittunk olyan 3-4 pohár bort.Egy kicsit be is csiptem.Mit gondoltok?Nem befolyásolja,ugye?
2011. febr. 5. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, azt mennyire, de a magzat akkor a legsérülékenyebb, amikor nem is tudsz még róla.

Nem te lennél az első, meg nem is az utolsó, aki piásan esik teherbe, de ha tervbe van véve, akkor inkább vitamint szedjél.

2011. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szedek én "mindent",de ez pont egy görbe este.
2011. febr. 5. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ez segített ;).Nyugi nem lesz gond!
2011. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat,kicsit megnyugodtam.
2011. febr. 5. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Abszolút semmi gond nem lesz!

(legalábbis emiatt biztosan nem!!)


Az én lányom pont így fogant.

Nem sikerült már hónapok óta,amikor szerencsére éppen jó időben (peteérés környékén) sikerült egy hétvégére leutaznunk a párommal,ahol semmi másra nem koncentráltunk csak a pihenésre és a lazításra.

Minden este lecsúszott pár pohár bor (nem vagyunk alkoholisták,nem iszunk rendszeresen,de szeretjük a jó borokat). A lányom akkor fogant.


Most 21 hónapos,gyönyörű,egészséges és eszméletlenül okos!!


Mindemellett én szedtem vitamint és folsavat is már onnantól fogva,hogy eldöntöttük,jöhet a baba,tehát hónapok óta.


És még egy pozitívum: azon a hétvégén annyira lazítottunk végre,hogy nem jutott eszembe még szeretkezés közben is minden pillanatban,hogy "na,talán majd most sikerül a baba". Egyszerűen csak jól éreztük magunkat!


Sok sikert és sok boldogságot nektek a jövőre nézve!

2011. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer,most már tényleg megnyugodtam.
2011. febr. 6. 07:51
 7/7 anonim ***** válasza:
3 éve próbálkoztunk, volt minden, inszem, lombik. Mindig vigyáztam, figyeltem, a férjemet is arra ösztönöztem, hogy ne igyon alkoholt. Nem jött össze. Most úgy összejött spontán, hogy egyáltalán nem terveztük, az ünnepek alatt mindketten elengedtük magunkat, nem keveset ittunk (nem vagyunk alkoholisták, csak mindig volt alkalom egy jó kis bulira). Szóval... Nyugi és hajrá!!! :)
2011. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!