Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 100 kilósan vállalhatok babát?

100 kilósan vállalhatok babát?

Figyelt kérdés
2008. jan. 30. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
miért ne vállalhatnál?ha minden rendben van,persze hogy igen.az én nővérem 110kg-osan volt terhes 5-ször.csak nehezebben érezte a mozgását a babának,meg fárasztóbb volt neki.úgyhogy ha szeretnél,hajrá!!!
2008. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatást!most nagyon örülök, hogy nem azt mondtad hogy: előbb foggyál le!(mert az nem megy)köszi
2008. jan. 30. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
szia.drága barátnőm 110 kg.most 8 hetes terhes.és csak 7 hónapot vártak a babára.drukkolok neked, és kitartást, sok türelmet kívánok nekd.vállald azt a babát, és nyugodj meg.
2008. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet babád!attól hogy van súlyfelesleged attól a baba válalható az orvos mindent elmond lehet egy-két dologra kicsit jobban kell majd figyelned pl.vérnyomásod.én sógornőm 3.gyereket várja februárba szül babával együtt most üti az 1 mázsát.hajrá fel a fejjel drukkolok
2008. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 90 kg vagyok, és mi próbálkozunk a párommala baba dolgon. Tudom, hogy nem vok sovány, de hát más is esett már kövéren eherbe szerintem, és egészéges lett a pici! Próbálj egészségesen élni, enni, és amennyit tudsz csak mozogni. Nem idegeskedni, stb.

sok sikert nektek is! :)))))))))

2008. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én az első gyerkőccel 92kg-al kezdtem a terhességet. A másodikkal 105kg voltam,és most a 3-dik babámmal is ennyivel kezdtem. Egyik terheségemnél sem volt semmi problémám,most sincs. Csak kicsit jobban odakell figyelni az étkezésekre.

Ráadásul mindhárom elsőre összejött.:)

Sok sikert!!:)


15 hetes kismama

2008. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a bíztatást ez nagyon jól esik.

Sok sikert kívánok minden próbálkozó és teherbe esett hölgyeménynek!:)

2008. jan. 31. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!