Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem gáz 75 kilósan teherbe esni?

Nem gáz 75 kilósan teherbe esni?

Figyelt kérdés
Második baba lenne, és én le akartam fogyni előtte, de sajna nem sikerült. Az utóbbi évben szinte csak negatív dolog történt velem, a kisfiamat leszámítva. Így nem tudtam lefogyni. Szerettem volna ezt a babát normál testsúllyal bevállalni! Az elsővel is ennyivel estem teherbe.
2011. máj. 12. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennél többel is esnek teherbe nők, most én az 50 kilómmal mondhatnám, hogy gáz, de mi jogon? Akkor a 70+ kilós nők ne szüljenek? Amíg az orvos nem mondja, hogy gáz, addig semmi sem gáz.
2011. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia miért gondolod hogy az lenne? Egyáltalán nem gáz. Ne is gondolj erre!! Amúgy a 75 kiló nem horribilis túlsúly. Szerintem normális.

Én 30 kilót híztam a terhességem alatt. NA AZ GÁZ. De itt van a kisfiam, aki makk egészséges.

Boldog babavárást, és jó egészséget kívánok mindkettőtöknek.

2011. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok. Most várom a másodikat, 75 kg-osan kezdtem 19 hete. Én is le akartam fogyni előtte, de már nem volt rá idő. Próbálok odafigyelni az étkezésekre, mert tornázni nem sok időm van kétévesem mellett. Szerintem nem gáz, csak figyelni kell, hogy ne hízzunk sokat, mert nehéz lesz utána. A naggyal 18 kg szedtem fel, most nem szeretnék annyit.
2011. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz...hid el nem te vagy az egyetlen.Én is 70+os vagyok, a második babámat várom.Engem is kicsit elszomorít a dolog de én sem tudtam lefogyni.Fel a fejjel, nem ez számit.
2011. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Nem te leszel a legkövérebb a szülészeten, erre mérget vehetsz.

A dokid se fog ellene egy szót se szólni, amíg nem hízol havonta 3 kilókat, és tartod a súlyod (tehát csak a baba, magzatvíz és egyebek növelik.) Arra készülj fel, hogy esélyesebb leszel a terhességi cukorbetegségre, és a lábad jobban fog vizesedni, de ha egészségesen étkezel, nem lesz semmi bajotok.

2011. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Első babával 14kg-t híztam. Most jobban odafigyelek majd!
2011. máj. 12. 13:40
 7/13 anonim ***** válasza:

14kg nem sok, én első babámmal 27-t híztam.

most én is jobban fogok figyelni.

2011. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Relatív ez a súlyprobléma,mert az sem mindegy,hogy milyen magas vagy.Én pl.74 kg vagyok és ez reális a magasságomhoz.Az első terhességemet 82 kg-val kezdtem és még akkor sem voltam kövér.Igaz vigyáztam nagyon,hogy ne hízzak túl sokat.
2011. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

96 kilósan estem teherbe.. sose voltam ilyen "vastag" , de sehogysem akart lemenni :(

3. gyerkőc.

az első 12 hétben 8 kg-ot fogytam.

majd 1 kg fel, 2 hét múlva megint le.

88-89 kg közt ugrálok jelenleg

hozzá teszem, hasmenéses vagyok, de nem tudni miért.

betegség nincs, vizet pótlom. baba és minden tesztem rendben van.

19+4 km.

2011. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Véletlenül se gondolj ilyet ,hogy gáz lenne!!!! Akkor én is a 48 kilómmal gáz vagok .Butaság amit gondolsz.(bocsi)
2011. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!