Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriozis? Ha volt már...

Endometriozis? Ha volt már laparoszkópiás műtétem 2-szer is (méhenkívüli miatt) akkor ott észre vették volna ha endometriozis van?

Figyelt kérdés
Ha volt már laparoszkópiás műtétem 2-szer is(méhenkívüli miatt)akkor ott észre vették volna ha endometriozis van ?Vagy ha akkor nem volt ,azóta kialakulhatott?Ultrahangon ezt lehet látni?
2011. febr. 12. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lett volna akkor látják is,az én műtétem közben is megtaláltak olyan dolgokat amiről előtte nem tudtunk! Bár bármi megtörténhet,de nem hiszem ,hogy ezt ne vették volna észre főleg kettő után. Sajnos kialakulhat,de miért alakulna? Van tüneted?
2011. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tüneteim:4 sikertelen lombik,és nyilaló fájdalom a hasamban,illetve a végbélben.Nem csak mensikor.
2011. febr. 12. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Szurkolok,hogy ne legyen....

2011. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hááát, gyanús, amit írsz. Uh-n inkább csak azt veszik észre, ha cisztád van. (van?) És ha felnyitnak, mert már nagy, vagy nagyon fájdalmas, akkor a szövetmintából tudják megállapítani. Nekem mondjuk nem csak szúrkák voltak, hanem iszonyatos görcsök, amik után 2-3 napig kis sem tudtam egyenesedni... És rengeteg összenövést találtak még a beleimnél is.
2011. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!