Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat esetleg...

Tapasztalatokat esetleg véleményeket várok! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Hát én nem tudom mit gondoljak már magamról...

Tegnap félóránként pisilni jártam, lett egy iszonyat halvány HCG tesztem.

Ma újra csináltam egy tesztet, ami szintén nagyon halvány, de jobban látszik mint tegnap...

Tegnap középen volt a méhszáj.

Viszont ma reggelre, tojásfehérje szerű barna folyásom jelentkezett a WC papíron láttam...

A méhszájam viszont annyira fent van hogy el sem érem...

Az ovu tesztet szokták használni jósként is, így azt tegnap előtt óta csinálom minden nap reggel...

tegnap előtt egyáltalán nem látszott a második csík, tegnap nagyon nagyon halványan, ma meg erősen látszik a második vonal is...

Szóval a lényeg hogy teljesen össze vagyok most keveredve... nem tudom mi van.

Mindenképp menzeszre készüljek? Enyhén görcsölgetek is...

27. napon vagyok, 21-22-re nem várnám...


2011. febr. 17. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a HCG teszted halványan is de pozitív lett, akkor miért a mensire akarsz készülni?! Ne tesztelgess és főleg ne vizsgálgasd magad belülről mert azzal csak árthatsz. Várd meg hogy jelentkezik e a mensif és utána tesztelj reggeli vizeletből. A barnás folyástól még lehetsz terhes, az nem biztos, hogy rosszat jelent.
2011. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

nem semmi, milyen kérdések vannak ezen a fórumon!!!

Ha teljesen egyértelmű, hogy terhes vagy, minek kérdőjelezed ezt meg?????

Semmi olyan tüneted nincs, amiből az látszódna, hogy nem vagy terhes!!!!!!!!

Orvos, és ne nyúljkálj magadba!

2011. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mióta vársz babára? Mi 3 évig vártunk rá, de soha eszembe nem jutott, hogy a méhszájam helyzetét vizsgáljam. Teszteket csináltam ész nélkül, azok mindig egy csíkosak voltak (most az egyszer nem). Ha lett volna ott második csík, akár halvány is, biztos, hogy felhívtam volna a dokimat, hogy küldjön el vérvételre, mert az tutira kimutatja.


Nem bántásként írtam, hidd el, csak tényleg nem kell ennyire parázni!!!!

2011. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális , hogy felnyúlkálsz magadnak! Valami bacit akarsz oda felvinni, hogyha esetleg terhes vagy, akkor lehetőleg elvetélj?? Jó úton haladsz efelé! Hogy jut eszedbe ilyesmi??? És valószínűleg terhes vagy, ha pozitív lett a teszted! Inkább hívd fel az orvosod és tőle kérdezd meg , mi a teendőd!
2011. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Soha nem nézegettem a méhszájamat. Nem is értem micsoda új örület ez? Mostanában mindig ezt olvasom. Már van egy kislányom és most a második babával próbálkozunk, de eszembe sem jutott magamba nyulkálni.

Amúgy meg ha a terhesteszt kimutatta, akkor miért vagy összezavarodva?

2011. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves válaszadók!


Külföldön vagyok, ebben az országban, az egészségügy elég gáz, terhesség alatt is összesen csak 2 UH van.

Szóval itt nőgyógyásszal esélyem sincs beszélni... max háziorvos.

Csak fertőtlenített kézzel vizsgálom magam, nem rosszabb mint amikor a tampont felteszed...

Eddig még soha nem volt belőle problémám.

3 hónapja próbálkozunk most, már van egy 5 éves kislányom.

De 3 éve már próbálkoztunk 1 évig... akkor nem jött baba csak közben kiköltöztünk külföldre.


LH jósteszt:


[link]


Mai LH teszt, és HCG :


[link]

2011. febr. 17. 14:28
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért vagyok összezavarodva, mert a második csík alig látszik, és jelentkezett ma a barnázás, ami nálam két nappal mezesz előtt szokott lenni... de most még 4 nap van a nem vártig...


Én is csak ebben a hónapban néztem a méhszájat, és online javasolta doki!!! Nem magamtól jutott eszembe...

A kislányomnál anno nem volt semmi tünetem, sem barnázás... ezért lebeg a fejem felett inkább a menzesz lehetősége...

2011. febr. 17. 14:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért látszik csak halványabban, mert még nincs annyi HCG a szervezetedben. Ha holnapután tesztelsz újat akkor tuti erősebb lesz. Ha csak a képet látnám is tutira azt mondanám, hogy babás vagy... Gratulálok... :) már én is örülnék egy ilyen tesztnek.
2011. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat!
2011. febr. 17. 22:09
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Itt vannak a mai tesztjeim! 28. nap (3 napom van a nem vártig) barnázásom már tegnap este nem volt. A görcseim is elmúltak, hányinger enyhén de van.


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. febr. 18. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!