Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges teherbe esni...

Lehetséges teherbe esni sermaölő kúp használata esetén? Várom a tapasztalatokat véleményeket!

Figyelt kérdés
Nem mindig használunk ilyen kúpot és ha igen akkor is csak az elött mielött befelyeznénk az aktust.Esetleg lehetséges,hogy így teherbe esek?5 nappal ezelött használtuk legelöször és azóta szúrkál az alhasamnál a petefészkem körül és olyan érdekes érzés kicsit megjön érzés.ez tartott 4 napig.Mi lehet ez?
2009. szept. 11. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jól használtad, így lehetsz terhes. Gondolom előtte már benned volt, a leírás alapján, és csak a végén helyezted fel a kúpot. Hallottál már előváladékról? A kúpot szex előtt legalább 10 perccel kell feltenni.
2009. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Tudom hogy 10 percel elötte fel kellene tenni.De olyan érdekes mert mikor belém élvezett másnaptól kezdve olyan melegség járta át az alhasam és kezdődött amit már írtam és ezt nem értem mi?
2009. szept. 11. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5 évig bevállt a Pharmatex hüvelykúp, aztán a második gyerekem születése után egyszer valamit rosszul csinálhattam. Sajnos terhes lettem, és nem tartottuk meg a babát.

Szerintem inkább szedj tablettát ha nem akarsz véletlenül sem babát.

2009. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeretnén babát csak elvileg jövöre terveztük de ha jönne természetesen megtartanánk.Szerinted mit rontottál el anno?És szerinted nálam mi történik?Az első alkalommal mikor használtuk még fel sem olvadt a kúp rendesen mert mikor elmentem zuhanyozni kijött egy darab ami úgye nem szívodott még fel.
2009. szept. 11. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt a gond, hogy nem szívódott fel rendesen a kúp.

Nekem azt mondták az orvosok, hogy ilyen kúpot az használjon, aki nem akar gyereket, de ha mégis összejön az sem gond.

Sajnos mi nem tudunk bevállalni harmadik babát:(

2009. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az orvosoknak van erre egy kifejezésük: Pharmatex-bébi. Gondolom, nem véletlenül...
2009. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy terhes vagy. Lehet, hogy csak a peteérésedet érezted. Én 3 napig éreztem ehhez hasonlót csak a ciklusom 20 napján és az után. De szerintem ez tuti biztosan késői peteérés volt és nem vagyok terhes.
2009. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!