Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 héttel egy abortusz után...

5 héttel egy abortusz után nagyon halvány csík a terhességi teszten. Ez egy új terhesség ( műtét után 3 héttel együtt voltunk párommal) vagy még az előző terhesség hatása?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 19:56
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék részetekről beszélni ez így igaz.Max. annyi: szerintem 100 IQ felett aki nem akar gyereket, az védekezik.

Olvastunk eseteket, hogy közvetlenül abortusz után mennyivel könnyebb teherbe esni. Ezért is próbálkoztunk újra, még ha ezzel nem is minden orvos ért egyet. (De igenis vannak olyan orvosok, akik igen.)

2011. febr. 27. 20:58
 12/29 anonim ***** válasza:
63%

hogyha missed ab-ként írtad volna ki, biztos nem lettek volna ilyen reakciók, csak erről(abortusz) mindenkinek a direkt vetélősök jutnak az eszébe, arra pedig sokan ugranak. épp a minap találkoztam egy hasonló kérdéssel.

Na, de hogy válaszoljak, szerintem új terhességről lehet szó, azt hiszem a szervezetből már 2 hét után távozik a hcg.

Csinálj pár nap múlva újat, nagyon szurkolok neked!!!!!

2011. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
ok. Majd megírom!
2011. febr. 27. 21:24
 14/29 anonim ***** válasza:
64%

köszönöm, hogy így nekem estetek, nem vagyok irigy, sem korlátolt....álltam mindkét oldalon, lehet, hogy velem van a probléma, de szerintem inkább a kérdés feltevésével. A missed ab is más téma, és az abortusz is. Ha valaki abortusz után 5 héttel terhes, arról megvan a véleményem, a sajátom és pont. Ha valaki missed ab után 5 héttel terhes, drukkolok, hogy sikerüljön, de akinek volt missed ab műtétje, pontosan tudja, hogy 3 hónapnak el kell telnie. Ettől függetlenül tényleg elnézést, ha bántó voltam, nem az irigység beszélt belőlem, van már egy gyönyörű 2 éves fiacskám, csupán a felháborodás, a nem egyértelműen feltett kérdés miatt.

Szép estét!

2011. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
57%

Nincs baj a 2.hozzaszoloval.A kerdes lett rosszul felteve,missed.ab ot kellet volna irni.


Igy a kerdebol siman gondolhatnam hogy sorozatos abortuszos 17eves kislany.

2011. febr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Szerintem meg a válaszolóval van a baj.Ez az oldal nem azért van , hogy ítélkezzünk, ráadásul a részletek imserete nélkül!!! mások felett, hanem azért , hogy mások kérdéseire VÁLASZOLJUNK, ha tudunk. Akit irritál egy kérdés, kihagyja és kész.

És nem is azért van az oldal, hogy elmeséljük életünk történetét.

Úgyhogy szerintem 2. válaszoló, ha nem akarsz itt sok konfliktust, ehhez tartsd magad.

Kösz.

2011. febr. 28. 08:33
 17/29 anonim ***** válasza:
22%

Ha csak ezt az egy mondatod beirtad volna a megjegyzes rovatba mar nem lett volna a hiba.


"Köszi, igen, reménykedem, hogy terhesség. "

2011. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
40%

Te megnézted az orvosi papírjaidat?

MISSED AB.

Ne csodálkozz,ha elítélnek abortuszosként,mert ha az előzőt elvetetted,miért vagy terhes megint..remélem érted,hogy néhány válaszoló mit nem ért.

6 hétig nem szabad szexelni!!Csak gumival.Fertőzésveszély!!

Ja,akkor még meg se jött egyszer sem?A műtét utáni vérezgetés nem mensi.

Örülj ha megmarad,őszintén mondom,nekem még az első mensivel rengeteg oda nem való dolog jött le(szövetdarabok)legalább egy vérzést megvárhattál volna,ne csodálkozz,amit az orvostól kapsz majd!

2011. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
36%

"Ez az oldal nem azért van , hogy ítélkezzünk, ráadásul a részletek imserete nélkül!!!" - már ne haragudj, de ha ezt nem tudod elviselni, akkor ne is kérdezz itt. Az orvosod nyilván nem fog véleményt nyilvánítani, csak elmondja a tényeket. És tényleg hülyén tetted fel a kérdést. Már csak azért is félreérthető volt, mert itt a legtöbb nő, aki gyereket szeretne, kivárja az orvos által javasolt időt. A te kérdésedből az jött le, hogy már nem bírtatok magatokkal és 3 hét után "összefeküdtetek".


Mindenesetre sok sikert és remélem, hogy a babának semmi baja nem lesz!

2011. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Fenntartom a véleményemet. Aki azért válaszolgat, hogy elmondja a véleményét, az ne itt irogasson, mert ez az oldal nem azért van.

Aki felfogta ezt, annak köszi a választ.

p.s.

Sajnos nem baba.

Más: Aki úgy tudja, hogy 6 hétig nem szabad szexelni műtét után, az téved. Az én orvosom pl. 4 hetet mondott, de olvastam olyanról is, hogy ha nincs semmi komplikáció már a 2. hét után lehet.

2011. febr. 28. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!