Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 héttel egy abortusz után...

5 héttel egy abortusz után nagyon halvány csík a terhességi teszten. Ez egy új terhesség ( műtét után 3 héttel együtt voltunk párommal) vagy még az előző terhesség hatása?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 19:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
25%

akkor az orvosod vissza is adhatja a diplomáját.

nem bírtatok magatokkal,és kész.vállald a következményeit.(utolsó menszesznek mit diktálsz be?biztos megdícsér a dokid)

2011. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Te nem bírsz magaddal, csak okoskodsz.

A kérdés már nem aktuális, ahogy írtam.

Az OLVASNI TUDÓ, normális válaszolónak köszi.

2011. febr. 28. 19:51
 23/29 A kérdező kommentje:
Részemről a témát lezártam, döntsön a moderátor azokról, akik ahelyett, hogy válaszolnának, azért járnak ide, hogy ítéletet mondjanak másokról, beleszóljanak mások dolgába, amihez semmi közük.
2011. febr. 28. 19:54
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
sok sikert a továbbiakban!mielöbbi babásodást
2011. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
64%
nekem addig nem volt szabad a szex amig vereztem...6 napig volt verzes a 7.en mar volt is szex...mi sem vedekeztunk de nem is estem teherbe...ha a te babad megfogant akkor a mehed szepen ki van tisztulva es a tested keszen all egy masodik terhessegre...minnel hamrabb lasson orvos hogy ha szukseges akkor adjon hormonpotlast...ne foglalkozz a negativ valszolokkal...a vilag attol kerek hogy vannak ilyen emberek is...remelem beszamolsz majd az elso uhrol (ha addig nem torlik a moderatorok a kerdest) ...jo egeszseget kivanok nektek!!!
2011. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem is nevetséges, hogy egyesek, gondolom full laikus módon, még az orvosnál is okosabbnak hiszik magukat.

Az ilyeneknek valószínű, hogy nincs milyen diplomát visszaadni. (Arra nem futotta nekik.)

2011. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
0%
Minden bizonnyal ha elvetetted a kicsit ..és ha akkor terhes voltal,vagy lettél volna...akkor én nemtudok mit mondani,mivel..ha az előző GYEREKED nem kellett akkor a mostani miért kéne?? EMBEREK az abortusz GYILKOSSÁG..a sajat gyerekedet ölted meg !:) de ez csak az én véleményem
2014. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
17%
Sziasztok!Nem értem miért kell piszkálni azt,aki abortuszra megy.Akinek nem lehet gyereke,sajnálatos,de biztos oka van.Talán a természet rendelte,akarta úgy,hogy ne vigye tovább a génjeit.Amúgy millió oka van,ha egy nő abortusz mellett dönt.
2015. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Jo hogy vegig olvassatok a valaszokat. Leirta hogy nem onszantabol volt abortusz es szeretne babat. A 6 hetrol meg annyit, hogy pl sogornomnek missd ab utan nem is volt rendes mensije, illetve a soron kovetkezo mensi mar nem jott meg mert terhes lett. Egeszseges kislanya szuletett
2020. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!