Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek adjatok tanácsokat,...

Kérlek adjatok tanácsokat, tippeket mit próbáljunk, tegyünk még meg az ügy érdekében. Mit csinálunk rosszul?

Figyelt kérdés
négy hónapja próbálkozunk eredménytelenül. tudom,ez még nagyon kevés idő, de nekem túl hosszúnak tűnik. ciklusaim ált. 34 naposak. Kérel írjatok tippeket, véleményeket mit tegyünk, tennétek a helyünkbe a mielőbbi babaáldás éredében. Köszi
2009. febr. 17. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

gyertyaállás

barátcserje kapszula

PG53 mikroszkóp

ovu.teszt

cickafark + palástfű tea

talpreflexológus

kispárna fenék alá

2 naponta sex

hőmérőzés

vezesd a ciklus.hu-n a változásokat hogy tisztában láss

nyugalom, türelem

igy hirtelen ennyi:-)

2009. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
van egy speckó torna is,amit régebben a fókuszban mutattak be és egy barátnőmnek bevált.
2009. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemrégen olvastam, hogy a méregtelenítés jótékony hatással van a teherbeesésre. Így, hogy visszagondolok, mielőtt teherbe estem én is végig csináltam egy krumpli-diétát. Nagyon jól éreztem magam tőle, le is ment pár kg és rá egy hónapra estem teherbe. Előtte 3 évig nem védekeztünk és nem jött össze.
2009. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi hozzászólásokat.gyertyaállás, kispárna, sex kipipálva. diétázni nagyon nem merek mert így is sovi vagyok. várom a további ötleteket.
2009. febr. 17. 14:52
 5/13 anonim ***** válasza:

Igazából ez nem diéta, hanem méregtelenítés. Sokan össze keverik.

érdemes egy alapos orvosi vizsgálat is (nem csak nőgyógyász)Az egyik ismerősömnek egy rossz fog miatt nem jött össze.

2009. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
A ciklusaid ijesztően hosszúak! Ezt még nem mondta senki????? Valószínű nincs peteérésed, hormongondod van, amit egyzserűen gyógyszerrel ki lehetne kezelni, ne várj tovább és ne csinálj hókuszpókuszokat, irány a meddőségi központ, ilyen ciklusokkal segítség nélkül szinte lehetetlen teherbeesni!!!!!
2009. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak: Most egy jól megijesztettél. úgy gondoltam ez még nem olyan vészesen hosszú ciklus, mert itt írtak hosszabbakat is, és mivel mindig szinte napra pontos nem gondoltam volna, hogy ez baj. 7 hónapja hagytam abba a gyógyszer szedését, az alatt 26 naposak voltak.Abbahagyás után is egyből rendszeresen jött meg erre a 34 napokra.Gondolodjátok, hogy tényleg ez a baj????
2009. febr. 17. 16:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg egyáltalán nem olyan hosszú a ciklusod. Nekem is ennyi és én is teherbe estem, igaz vetélés lett a vége, de ezzel nem függ össze. Szóval szerintem attól lehet még peteérésed, főleg hogy mindíg ilyen hosszú. Nem törvényszerű a 28 napos ciklusszám :D
2009. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok,megvan a torna. [link]
2009. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ijesztegetős vagyok: az orvosi szakirodalom azt mondja, hogy 31 napnál hosszabb ciklusban (ahogyan a 21 napnál rövidebben sem) ÁLTALÁBAN NINCS peteérés. Ezt kezelni kell PCOS tünet lehet a hosszú ciklus- nem kizárt, de csekély az esély, hogy teherbeess spontán, hormonpótlással renbde lehet jönni pár hónap alatt. Ne vesztegesd az időd, nem fáj a hormonteszt csak 2 vérvétel (3. és 21. ciklusnapon), a gyógyszer meg elfedte a bajt, az is lehet, hogy pont a fogamzásgátló miatt lett hormonzavarod. Szerintem ne várj hiába irány a doki!
2009. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!