Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek adjatok tanácsokat,...

Kérlek adjatok tanácsokat, tippeket mit próbáljunk, tegyünk még meg az ügy érdekében. Mit csinálunk rosszul?

Figyelt kérdés
négy hónapja próbálkozunk eredménytelenül. tudom,ez még nagyon kevés idő, de nekem túl hosszúnak tűnik. ciklusaim ált. 34 naposak. Kérel írjatok tippeket, véleményeket mit tegyünk, tennétek a helyünkbe a mielőbbi babaáldás éredében. Köszi
2009. febr. 17. 14:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mi 5 hónapja próbálkozunk sikertelenül, pedig bevetettünk mindent. Észrevettem, hogy nyomásra a mellemből jön tejszerű valami és állítólag ez is hormonproblémára utal és ezért nem jön össze a baba. Nálad nincs ez a probléma esetleg?
2009. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én abbahagytam a gyógyszert április eljn azóta nem jött össze a baby, igaz nem is jött meg csak 1-2-szer. Orvosról orvosra jártam míg az 1-ik végre elküldött vérvételre, kderült, hogy palyzsmirigy alulműködésem van. 2Hónap alatt helyre jöttem, már 1-szer meg is volt, most vároma következőt vagy ha összejön a babyt.

Sok sikert menj el valami jó orvoshoz!

2009. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

piros kukorica!Tudom h hülyén hangzik,de vhova tegyél egyet,és beválik!Anyukám az összes próbálkozó ismerősünknek adott egyet,és eddig mindenkinek bejött!

Egyébként az is sokat segít,ha nem stresszeltek a dolgon

2009. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!