Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El sem hiszem ma hajnalban...

El sem hiszem ma hajnalban pozitiv tesztem lett. Kiugrok a börömböl. De ugye nem azert mert mastodynon cseppeket szedek es ez teves info, ugye nem mutat a teszt hülyeseget?

Figyelt kérdés
abba belehalnek mar 1 eve probalkozunk,a melleim nagyok es fajnak,mi a velemeny csalhat a teszt?
2009. febr. 18. 02:26
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Reggel vegyel 2 kulonbozo tesztet meg, es azokat is csinald meg, en igy tennek, mert megorulnek!

Gratulalok, ha tenyleg baba lett. Elso babatok lesz? Angliaban vagy?

2009. febr. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

Elvileg a mastodynon nem okoz álpozitiv tesztet.

mire kapod?

Mellizomgyulladásra?

2009. febr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Képzeld, ebben a pillanatban teszteltem én is halvány pozitívat!!!! Gartula neked!!!!! Nekünk ez volt az eslő próbálkozásunk...
2009. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csinalj meg egy tesztet, biztos, ami tuti.

en is szedtem mastodynon cseppeket, és nem mutatott álterhességet :D (a következő hónapban igazit annál inkább :))

2009. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gratulálok, sajnos a gyógyszert nem iserem, de olvasd el a tájékoztatót, ha nem jelzi külön, hogy ilyen mellékhatása lehet, akkor nem tartom valószínűnek, de ha ez sem nyugtat meg, akkor egy orvos fórumra is írnék, ahol dokik szakszerűen válaszolnak, de nem tartom valószínűnek, úgyhogy nagyon jó babásodást, gratulálok!!!
2009. febr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a masodik teszt is poz.nem merem elhinni,sikerült.....
2009. febr. 18. 09:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok a kis pocaklakódhoz! Jó babavárást kismama!

16 hetes mami

2009. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!