Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig tartó sikertelen...

Mennyi ideig tartó sikertelen próbálkozás után írt fel az orvosotok Clostyt?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után hozott eredményt és napi hány szemet szedtetek?
2011. márc. 5. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A Closty nem egy mindenre jó csodaszer. Ha orvosilag nem indokolt a szedése akkor többek árthat mind amennyit használ, ezért egy normális orvos nem írja fel csak azért mert valaki X hónapja sikertelenül próbálkozik.
2011. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fél év után, mert nem volt peteérésem. Sikert sajnos nem hozott, 3 évig próbálkoztunk, abból volt amikor clostyval, volt amikor mással (melyik helyen melyiket kaptam). Aztán amikor lemondtunk róla, spontán összejött.
2011. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Nyilván nem magamtól akarom elkezdeni szedni ettől remélve a csodát. Nem szoktam össze-vissza mindenfélét magamba tömködni esztelenül. Még fájdalomcsillapítót is csak végső esetben veszek be...


Orvosi vizsgálatok után, megalapozott indokkal kaptam meg a receptet. És csak feltettem egy ártatlan kérdést ezzel kapcsolatban.


Másodiknak köszönöm a választ.

2011. márc. 5. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!