Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki az első terhességénél...

Aki az első terhességénél veszélyeztetett volt, a másodiknál (esetleg harmadiknál) is az volt? Személyes tapasztalok érdekelnének.

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2010. okt. 4. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereknél ugyanaz a bajom volt, így mindkettővel veszélyeztetett terhes voltam.
2010. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én mind három terhességemnél veszélyeztetett voltam!Korán elkezdtem feszülgetni,keményedni aminek az lett az eredménye hogy jóval félidő elött kinyíltam!
2010. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ az elsőnél miért voltál veszélyeztetett,mert ha a lepényed tapadt rossz helyen,de most jó helyen van akkor nem leszel ujra veszélyeztetett,de ha más oka volt pl koraszülés,keményedések,vérzések akkor nagy valószinűséggel most is annak nyilvánitanak a biztonság kedvéért.
2010. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem az elsőtől, hogy mi volt a probléma? köszi
2010. okt. 4. 13:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Hematóma volt a petezsák mellett, barnáztam és volt egy pici vérezgetés is. Utrogestant szedtem 15 hétig. Elképzelhető, hogy ez lesz a 2.terhességnél is?
2010. okt. 4. 13:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálam vérezgetés miatt kórház, majd veszélyeztetett terhesség volt. A második babánál már nem volt ilyen, problémamentes terhességem volt végig.


A hematóma nem biztos, hogy jelentkezik másodszor is, csak bízz benne, hogy minden rendben legye!

2010. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Emiatt nem hinném,hogy veszélyeztetett lennél megint,ez nem gyakran fordul elő 2x ugyanannál a nőnél.
2010. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Barátnőm veszélyeztetett a második terhességénél is. Elsővel is vérezgetett, görcsölgetett az elején, és most a másodiknál is. De neki csak az első 12 hétben kellett feküdni mindkettővel. Mindkettőnél szedett valami magzatmegtartó gyógyszert (nem tudom, melyiket, de szerintem azt amelyiket te is). Most 16 hetes, már felkelhet, de nem erőltetheti meg magát, a másfél évesét nem emelgetheti, stb...

A terhességei előtt 2 vetélése is volt amúgy.

2010. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de jó lenne, köszönöm a biztató szavakat! :)
2010. okt. 4. 15:14
 10/13 anonim ***** válasza:

első vagyok

Mindkettőnél a betöltött 5. héttől barnás-rózsaszínes vérzésem volt, amire utrogestant kellett szednem 14. hétig. Aztán keményedések voltak mindkettőnél, az elsőnél még a 20 héten is volt vérzésem, szerencsére a másodiknál ilyen nem volt, de ott meg koraszülött lett a babám, szerencsére semmi baja nem lett.

2010. okt. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!